| Wieldiameter | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
|---|---|
| Wielmateriaal | Hi-tech prestatie TPR, rubber |
| Productnaam | Wielen van de roestvrij staal de Op zwaar werk berekende Gietmachine |
| Laadvermogen | 150kg-300kg |
| Handelswijze | roestvrijstalen dubbele kogellager |
| Naam | 100 mm industriële middelzware zwenkwielen – soepel rollende thermoplastische rubberen mobiliteitswi |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 37.5 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 139 mm / 170 mm |
| Productnaam | Draaiend hardrolwiel met rem |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| aangepaste ondersteuning | OEM / ODM |
| Werkstoffen van het loopvlak | TPR, PU, PP |
| Rimpel | Plastic |
| Naam | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
|---|---|
| Productnaam | 5 inch gedraaide stengel draaiend medisch rolwiel |
| Wieldiameter | 125 mm |
| Wielbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Diep groeflager |
| Productnaam | Hoge kwaliteit industrie thermoplastisch rubber en stalen zwenkwiel, dubbel kogellager, zwenkwiel me |
|---|---|
| Wielmateriaal | Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Typische wielmaat | 4 inch/5 inch |
| Aanpassing | OEM/ODM |
| Handelswijze | Kogellager |
| Product name | Verstelbare hoogte-nivelleringswielen voor werkplaatsen, industriële machines, kantoormeubelen en la |
|---|---|
| Wiel Materiaal | Polyurethaan (PU), Nylon, Rubber, Gietijzer |
| Materiaal | PA6 (kern), TPR (loopvlak), metaal (behuising) |
| Diameter boutgat | Voor de toepassing van deze richtlijn geldt: |
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Productnaam | Nivellering van caster wielen verstelbare hoogte |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU), Nylon, Rubber, Gietijzer |
| Loopvlakpatroon | Glad, Diamantgroef, Geribbeld |
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Bordmateriaal | Staal (verzinkt), Roestvrij staal |
| Naam | 3 inch draaibare rubberen industriële zwenkwielen – zwaar en soepel rollend |
|---|---|
| Finish | Gezel |
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Materiaal | Nylon |
|---|---|
| Type | Standaard Stevige Wielen |
| Modelnummer | DAJIN CASTER |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Maat | 2 " |
| Materiaal | Polyurethaan, roestvrij staal |
|---|---|
| Modelnummer | SY-27 |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | 304 roestvrij staal rood PU zwenkwiel |
| Wieldiameter | 3''4'' 5'' |