| Productnaam | Zware industriële zwenkwielen – meerdere maten, belasting 120–400 kg |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Wielmateriaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Oppervlaktebehandeling | Gezel |
| Wielbreedte | 37 mm |
| Naam | 5 inch industriële M12 schroeftype zwenkwiel met dubbele wielen – TPR-wiel met PP-kern |
|---|---|
| Wieldiameter | 125 mm (wielen met een diameter van 75 mm en 100 mm zijn beschikbaar) |
| Loopvlakbreedte | 25 × 2 mm |
| Handelswijze | Kogellager |
| Laadhoogte | 155 mm |
| Naam | Industriële trolleywielen voor middelzwaar gebruik 3‑5″ PP/TPR zwenkwiel met rem |
|---|---|
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Handelswijze | Kogellager |
| Type | SWIVEL, Hareware, gereedschap, fitting |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Productnaam | 5 inch thermoplastisch rubberen wiel, glad en vloervriendelijk |
|---|---|
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Maat | 125 mm |
| Beugelmateriaal | gegalvaniseerde beugel |
| Naam | Roestvrij staalgietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 54 × 70 mm |
| Wielmaat | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Stamgrootte | M12 × 30 mm |
| Laadvermogen | 80 kg |
| Lagertype | Doppelballagers |
| Trade materiaal | Thermoplastisch rubber (TPR) met stalen kern |
| Productnaam | 4 inch / 5 inch (100 mm / 125 mm) Europese stijl middelzwaar uitgevoerde zwenkwiel met remzwenkwiel |
|---|---|
| Maat | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Type | Platenrollers |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Materiaal | Thermoplastisch rubber en polypropyleen |
| Productnaam | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Zwaar uitgevoerde zwenk- en stijve roestvrijstalen zwenkwielen – Industriële mobil |
|---|---|
| Type | Draaibaar / stijf / rem |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 4/5/6/8 " |
| Plaatgrootte | 115*100mm |
| Productnaam | Roestvrijstalen apparaatwielen |
|---|---|
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Roestvrij stalen glijlager |
| Maat | 2″ (50 mm), 3″ (75 mm) |
| Beugelmateriaal | Roestvrij staal |
| Productnaam | 2 inch (50 mm) klein, zwaar uitgevoerd zwenkwiel – universeel industrieel trolleywiel voor zware las |
|---|---|
| Materiaal | TPR+Nylon+ABS |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 2″ (50 mm) |