| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί τροχοί βαρέως τύπου – Πολλαπλά μεγέθη, φορτίο 120–400 kg |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Τροχό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Πλάτος τροχού | 37 χλστ |
| Ονομα | 5 ιντσών Industrial M12 Screw-Type Dual Wheel Caster – TPR Wheel with PP Core |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 125mm (διατίθενται τροχοί διαμέτρου 75mm και 100mm) |
| Πλάτος πέλματος | 25*2 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 155 χιλ. |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί τρόλεϊ μεσαίου τύπου 3‑5″ PP/TPR Περιστρεφόμενος τροχός με φρένο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3 / 4 / 5 ίντσες |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος | ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ, Είδη, εργαλεία, τοποθέτηση |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Όνομα προϊόντος | Θερμοπλαστικός ελαστικός τροχός 5 ιντσών, λείος και φιλικός προς το δάπεδο |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 125 mm |
| Υλικό βραχίονα | Ζυγισμένη θήκη |
| Ονομασία | Τροχίσκοι ανοξείδωτου |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 χιλιοστά |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 54 × 70 mm |
| Μέγεθος τροχού | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Μέγεθος μίσχων | M12 × 30 mm |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 80 κιλά |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Υλικό πέλματος | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) με πυρήνα από χάλυβα |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος περιστρεφόμενος μέσος βαρέως τύπου 4 ιντσών / 5 ιντσών (100 mm / 125 mm) με τροχίσκο |
|---|---|
| Μέγεθος | 4″ (100 mm) / 5″ (125 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Θερμοπλαστικό καουτσούκ και πολυπροπυλένιο |
| Όνομα προϊόντος | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Περιστρεφόμενοι βαρέως τύπου & άκαμπτοι τροχοί από ανοξείδωτο χάλυβα – Τροχοί |
|---|---|
| Τύπος | Περιστρεφόμενο / Άκαμπτο / Φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 4/5/6/8 " |
| Μέγεθος πιάτου | 115*100mm |
| Όνομα προϊόντος | Ροδάκια συσκευών από ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Απλό ρουλεμάν από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Μέγεθος | 2″ (50 mm), 3″ (75 mm) |
| Υλικό βραχίονα | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Όνομα προϊόντος | Μικρός περιστρεφόμενος τροχός βαρέως τύπου 2 ιντσών (50 mm) – Βιομηχανικός τροχός βαρέως φορτίου γεν |
|---|---|
| Υλικό | TPR+Nylon+ABS |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |