| Όνομα προϊόντος | 304 Ανοξείδωτος χάλυβας PU Industrial Caster Wheels – Ανθεκτική λύση κινητικότητας πάγκου εργασίας |
|---|---|
| υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 4"/5"/6"/8" |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός 6 ιντσών βαρέως τύπου AGV απορρόφησης κραδασμών – Βιομηχανικός τροχός PU με πυρήνα αλουμινίου |
|---|---|
| υλικό | Τροχός PU με πυρήνα αλουμινίου |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Ευρωπαϊκοί βιομηχανικοί νάιλον τροχοί βαρέως τύπου με βραχίονα από γαλβανισμένο χάλυβα |
|---|---|
| Μέγεθος | 35 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 25 χλστ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| υλικό | Χυτό νάυλον |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί τροχού PP/TPR 3 / 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (PP) / Θερμοπλαστικό Καουτσούκ (TPR) |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 50–180 κιλά |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 106.5 mm / 130.5 mm / 155 mm |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Υλικό | Καουτσούκ |
| Τύπος φρένου του Caster | Γύρισμα με φρένο |
| Εγγύηση | 1 ετών |
| Όνομα προϊόντος | Ελαστικός τροχός από καουτσούκ 8 ιντσών βαρέως τύπου βιομηχανικών αυτοκινήτων εργοστασιακών αυτοκινή |
|---|---|
| υλικό | Καουτσούκ |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος πιάτου | 159 × 114 χλστ |
| Ονομα | Βαρέως τύπου 5 / 6 / 8 / 10 ιντσών Industrial PU Caster Wheels – High Load Mobility Solution |
|---|---|
| υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Διάμετρος τροχού | 5 "6" 8"10" |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Αντισκωριακό TPR Industrial 304 Ανοξείδωτο ατσάλι βαρέως τύπου τροχοί – Ανθεκτικό στη διάβρωση περισ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
| Πλάτος τροχού | 50 χλστ |
| Τροχό | Υψηλής τεχνολογίας performance TPR, καουτσούκ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 150-300 κιλά |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Εγγύηση | Αλλος |
| Υλικό | Θερμοπλαστικό καουτσούκ, πολυουρεθάνη |