| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί ESD αντιστατικοί τροχοί PU 125 mm – Λύση αγώγιμης κινητικότητας μεσαίου τύπου |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm, 100 mm, 125 mm |
| Τροχό | PU |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 288 λίβρες/130 κιλά ανά τροχιστή |
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλοί βαρέοι τροχοι με φρένο |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM / ODM |
| Υλικά τροχιάς | TPR, PU, PP |
| Τρίχωμα | Πλαστικό |
| Όνομα προϊόντος | 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών βαρέως τύπου Industrial PP Caster Wheels – Ανθεκτική λύση κινητικότητας πολυπρο |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 4''5''6''8'' |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 260 κιλά / 320 κιλά / 380 κιλά / 460 κιλά |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικός τροχός βαρέως τύπου τρόλεϊ – TPR Wheel με βραχίονα από ανοξείδωτο ατσάλι 304 |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
| Τροχό | TPR |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Κέντρα οπών πλάκας | 115*100 χλστ |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί ελαφρού τύπου TPR Caster – Ομαλή και αθόρυβη κινητικότητα για έπιπλα και εξοπλισ |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | Δυσεύρετος |
| Στυλ | Universal περιστρεφόμενος 360° |
| Ονομα | Τροχός βιομηχανικού καροτσιού μεσαίου τύπου PU περιστρεφόμενος τροχός 3 4 5 ιντσών επάνω πλάκα για ε |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Διάσταση οπών | 95*65 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Τροχοί περιστρεφόμενοι τροχοί 3 ιντσών / 75 mm Γκρι PP/TPR με φρένο – Τροχοί επίπλων και βιομηχανική |
|---|---|
| Μέγεθος | 75 χιλιοστά |
| Υλικό Στέγασης | Χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Υλικό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 60/100 κιλά ανά τροχιστή |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ισοπεδωτικός τροχός 2 ιντσών Ρυθμιζόμενος γενικός τροχός τροχού για πάγκο εργασίας κ |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 38 χιλ. |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Χωρητικότητα φορτίου | 250 κιλά |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | ΠΑ |
| Όνομα προϊόντος | ρόδα τροχίσκων |
| Πλάτος τροχού | 50mm |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Διάμετρος τροχού | 6 "(150 mm) |