| Όνομα προϊόντος | Τροχοί τροχού AGV με πυρήνα από κράμα αλουμινίου & τροχός TPU – 55/65/75 mm Διπλός ρουλεμάν βιομ |
|---|---|
| Μέγεθος | Ø55 mm / Ø65 mm / Ø75 mm |
| Υλικό πυρήνα | Κράμα αργιλίου |
| Υλικό πέλματος | ΤΡΥ (θερμοπλαστικό πολυουρεθάνιο) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Τροχοί τροχίσκου PVC ή PU 3 ιντσών για βιομηχανικά έπιπλα και τρόλεϊ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τροχό | PVC (πολυβινυλοχλωρίδιο) |
| Ονομα | Τροχοί PU Caster με πυρήνα από χυτοσίδηρο 4 ιντσών – Industrial Mobility Solution |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 4″ / ~100 mm |
| Τροχό | Πολυουρεθάνη (PU) σε Χυτοσίδηρο |
| Πυρήνας ροδών | Χυτοσίδηρος |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί πολυουρεθάνης 4 / 5 / 6 ιντσών μεσαίου τύπου με πλαϊνό φρένο – Πλαϊνοί τροχοί |
|---|---|
| Υλικό | Πολυουρεθάνη |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| χαρακτηριστικό | Ανθεκτική, υψηλή χωρητικότητα φορτίου |
| Διάμετρος τροχού | 4/5/6 ίντσες |
| Ονομα | Διαφανής περιστρεφόμενος τροχός τροχού PU 5 ιντσών 5 ιντσών – Universal τροχός τρόλεϊ πολυουρεθάνης |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125MM |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Στυλ | Στροφέας |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί 3 / 4 / 5 ιντσών με διπλό ρουλεμάν με ρουλεμάν - Πλαστικοί τροχοί επίπλων γεν |
|---|---|
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τροχό | Χάλυβας, PVC, PVC |
| Μέγεθος πιάτου | 92×65 χλστ |
| Διάσταση οπών | 75,5 x 44,5 χλστ |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί από χυτοσίδηρο 2 ιντσών - Τροχοί βαρέως τύπου καροτσιού μικρού μεγέθους |
|---|---|
| Τροχό | Χάλυβας, Θερμοπλαστικό Καουτσούκ |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Φινίρισμα | Ψευδάργυρος-καλυμμένος |
| Εφαρμόσιμο περιβάλλον | Βιομηχανική χρήση |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ισοπεδωτικός τροχός 3 ιντσών – Ρυθμιζόμενος τροχός γενικής χρήσης για πάγκο εργασίας |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Πλάτος τροχού | 75 χλστ |
| Θερμοκρασία | -25 /+85°C |
| Χωρητικότητα φορτίου | 100/300/500 κιλά |
| Ονομασία του προϊόντος | Βιομηχανικός τροχός κυψελών από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Στυλ | Στρογγυλο |
| προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Ονομασία | Δίδυμοι τροχοφόροι ιμάντες |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75mm / 100mm / 125mm |
| Πλάτος βήματος | 25*2 mm |
| Κουρέματα | Κουβάκια με μία σφαίρα |
| Υψόμετρο φορτίου | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |