| Ονομα | Στρογγυλός τροχός τροχού PU Κόκκινο στυλ Κορέας – Περιστρεφόμενος τροχός πάχους πλάκας 3,5 mm με περ |
|---|---|
| Τροχό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Μέγεθος πιάτου | 92×65 χλστ |
| Διάμετρος τροχού | 100 χλστ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 130 kg |
| Όνομα προϊόντος | Βιομηχανικοί περιστρεφόμενοι τροχοί βαρέως τύπου 1,5″ & 2″ |
|---|---|
| Μέγεθος | 1,5″ (≈ 35 mm) / 2″ (≈ 50 mm) |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Υλικό βραχίονα | Χάλυβας με επεξεργασία επιφάνειας για αντοχή στη διάβρωση |
| Ονομα | Περιστρεφόμενος τροχός από πολυπροπυλένιο 3‑5 ιντσών με διπλό ρουλεμάν για καρότσια και βιομηχανικό |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3 / 4 / 5 ίντσες |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος | ΠΕΡΙΣΤΡΟΦΗ, Είδη, εργαλεία, τοποθέτηση |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ονομα | Βιομηχανικός τροχός PU γενικής χρήσης 4 ιντσών για μηχανήματα κατασκευής τροφίμων |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Τροχό | Πυρηνικό πέλμα + πυρήνας PP |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Βιομηχανικός περιστρεφόμενος τροχός τροχού 3 ιντσών 75 mm TPR για τρόλεϊ και εξοπλισμό |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τροχό | Τροχιά θερμοπλαστικού καουτσούκ (TPR) + πυρήνας πολυπροπυλενίου |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός από καουτσούκ βαρέως τύπου 4 ιντσών με σιδερένιο πυρήνα, με επάνω πλάκα και φ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Διάσταση οπών | 91,2/77,5*75,5/67 χλστ |
| Φινίρισμα | Γαλβανισμένο |
| Όνομα προϊόντος | Μαύρος περιστρεφόμενος τροχός ελαφρού τύπου PU 2 ιντσών |
|---|---|
| Υλικό | PU (ΠΟΛΥΟΥΡΕΘΑΝΗ) |
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |
| Ρουλεμάν | Απλό / ρουλεμάν με μανίκια |
| Υλικό βραχίονα | πλαστική ύλη |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί μεσαίας αντοχής 100 mm – Θερμοπλαστικοί ελαστικοί τροχοί ομαλής κύλισης |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος πέλματος | 37.5 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 139mm / 170mm |
| Ονομα | Καρότσια βιομηχανικών υλικών 6 ιντσών Τροχοί τροχών – βαρέως τύπου περιστρεφόμενοι και σταθεροί τροχ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Τροχό | Πολυουρεθάνη |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Τροχοί PU Caster 2 ιντσών – Συμπαγής κινητικότητα βιομηχανικής και επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Ελαστικό τροχίσκου (φρένο & περιστρεφόμενο & σταθερό) |
| Μέγεθος πιάτου | 59*47 χλστ |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 20 χλστ |