| نام | چرخ نایلونی چرخ نایلونی فولاد ضد زنگ 35 میلی متر - چرخ چرخان چرخان پاستوریزه عرض 50 میلی متر |
|---|---|
| ظرفیت بار | 100 کیلوگرم |
| قطر چرخ | 50 میلی متر |
| ماده چرخشی | نایلون |
| هسته چرخ | چدن |
| نام محصول | 2.5 اینچ کاستر چرخ دوقلوی سفید با صفحه بالا و ترمز منفرد |
|---|---|
| قطر چرخ | 65 میلی متر |
| عرض چرخ | 44.5 میلی متر |
| ارتفاع کلی | 78.5 میلی متر |
| نوع نصب | ساقه/صفحه نخ با ترمز کل |
| نام | چرخهای PU قرمز 4 / 5 / 6 / 8 اینچی برای چرخ دستی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100/125/150/200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| مواد معدنی | پلی اورتان (PU) |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| نام | چرخهای چرخدار چرخدار سنگین ۴/۵/۶/۸ اینچ – چرخهای چرخان لاستیکی و فولادی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100/125/150/200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| مواد معدنی | چرخ لاستیکی هسته آلومینیومی |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| نام | چرخ های کاستور جذب شوک |
|---|---|
| مدل | 60 /75 / 100/120 |
| ارتفاع پایه (میلی متر) | 18/22/27/30 |
| قد پد (میلی متر) | 5 / 7/8/10 |
| ضخامت پایه فولادی (میلی متر) | 10 / 18/28/40 |
| نام | کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر |
| عرض آج | 37.5 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| قطر چرخ | 50 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 65 × 94 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 78 × 78mm / 45 × 71mm |
| قطر چرخ | 75/100/125 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 32 میلی متر |
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه بشقاب | 65 × 94 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 78 × 78mm / 45 × 71mm |
| قطر چرخ | 3 اینچ / 4 اینچ / 5 اینچ |
|---|---|
| نوع بلبرینگ | بلبرینگ یا بلبرینگ دقیق معادل آن |
| ماده چرخشی | TPR |
| رنگ | معمولاً رنگ های خاکستری یا خنثی |
| برنامه های کاربردی | چرخ دستی، چرخ دستی، تجهیزات سیار، مصارف صنعتی سبک یا سازمانی |
| نام محصول | کاستور PU سنگین |
|---|---|
| تایپ کنید | چرخ محکم |
| نوع ترمز کاستر | هیچ ترمز شامل نمی شود |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه | 50*28 میلی متر |