| Ονομα | Τροχός από νάιλον από ανοξείδωτο χάλυβα 35 mm – Περιστρεφόμενη κάστα καροτσιού παστεριωτή πλάτους 50 |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου | 100 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Τροχό | Νάιλον |
| Πυρήνας ροδών | Χυτοσίδηρος |
| Ονομασία προϊόντος | 2.5 ίντσες λευκό αθόρυβο δίδυμο τροχοφόρο με κορυφαία πλάκα και μονό φρένο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 65 χιλ. |
| πλάτος τροχού | 44.5mm |
| Συνολικό ύψος | 78,5 χιλ. |
| Τύπος στερέωσης | Επικεφαλίδα/Πλάκα με συνολικό φρένο |
| Ονομα | Τροχοί 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών Heavy Duty Red PU Caster για τρόλεϊ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Τροχοί τροχού βαρέως τύπου τρόλεϊ 4/5/6/8 ιντσών – Περιστρεφόμενοι τροχοί από καουτσούκ και χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Τροχός από καουτσούκ με πυρήνα αλουμινίου |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Τροχοί απορρόφησης σοκ |
|---|---|
| Μοντέλο | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Υψόμετρος βάσης (mm) | 22 / 27 / 30 |
| Ύψος μαξιλαριού (mm) | 5 / 7 / 8 / 10 |
| Δάχος βάσης από χάλυβα (mm) | 10 / 18 / 28 / 40 |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100 mm / 125 mm |
| Πλάτος βήματος | 37.5 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Διάμετρος τροχού | 50 χιλιοστά |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 65 × 94 mm |
| Απόσταση τρύπας | 45×78mm / 45×71mm |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 65 × 94 mm |
| Απόσταση τρύπας | 45×78mm / 45×71mm |
| Διάμετρος τροχού | 3″ / 4″ / 5″ |
|---|---|
| Τύπος ρουλεμάν | Ένσφαιρο ρουλεμάν ή ισοδύναμο ρουλεμάν ακριβείας |
| Τροχό | TPR |
| Χρώμα | Κοινώς γκρι ή ουδέτεροι τόνοι |
| Εφαρμογές | Καρότσια, καρότσια, κινητός εξοπλισμός, ελαφριά βιομηχανική ή θεσμική χρήση |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |