| İsim | 35mm Naylon Tekerlekli Paslanmaz Çelik Teker – 50mm Genişlik Pastörizatör Arabası Döner Kast |
|---|---|
| Yük Kapasitesi | Karışık Stiller |
| Tekerlek çapı | Ayda 20 takım |
| Tekerlek malzemesi | Naylon |
| Tekerlek Çekirdeği | İyi |
| Ürün Adı | Üst plaka ve tek frenli 2,5 inç beyaz sessiz ikiz tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 65 mm |
| Tekerlek Genişliği | 44,5 mm |
| Toplam yükseklik | 78,5 mm |
| Montaj Tipi | Toplam frenli dişli gövde/plaka |
| İsim | Araba için 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Kırmızı PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Poliüretan (PU) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Ağır Hizmet Arabası Tekerleri 4/5/6/8 İnç - Kauçuk ve Çelik Döner Tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Alüminyum Çekirdekli Lastik Tekerlek |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Şok emici tekerlekler |
|---|---|
| Model | 60/75/100/120 |
| Temel Yükseklik (mm) | 18/22/27/30 |
| PAD yüksekliği (mm) | 5/7/8/10 |
| Çelik taban kalınlığı (mm) | 10/18/28 / 40 |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 37,5 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Tekerlek çapı | 50 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 65 × 94 mm |
| Delik Aralığı | 45 × 78mm / 45 × 71mm |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 65 × 94 mm |
| Delik Aralığı | 45 × 78mm / 45 × 71mm |
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" |
|---|---|
| Rulman tipi | Bilyalı rulman veya eşdeğeri hassas rulman |
| Tekerlek malzemesi | TPR |
| Renk | Genellikle gri veya nötr tonlar |
| Uygulamalar | Arabalar, arabalar, mobil ekipmanlar, hafif endüstriyel veya kurumsal kullanım |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet PU Teker |
|---|---|
| Tip | Katı tekerlek |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Yok |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 50*28mm |