| Nazwa | Wyroby medyczne |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125 mm |
| Szerokość koła | 32 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Typ mocowania | Gwintowany trzpień z hamulcem całkowitym, otworem na śrubę, płytą górną... |
| nazwisko | Czerwone kółki rycynowe |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Rozmiar koła | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Szerokość bieżnika | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Wysokość ładunku | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Tworzywo | Poliuretan, stal |
| Numer modelu | Ring uchwytu 70 mm |
| Gwarancja | nie płynny |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Tworzywo | PU/PVC |
| Styl projektowania | Współczesny |
| Nazwa produktu | 3 -calowe wytrzymałe meble PU przezroczyste kółki custer |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Rodzaj hamulca | bez hamulca |
| Projekt | Style Industrial |
| Numer modelu | 1 -calowy żelazne meble TPR |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Styl projektowania | Nowoczesny |
| Szerokość koła | 18*2 mm |
| Tworzywo | PVC |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | nylon, stal |
| Gwarancja | nie płynny |
| Średnica koła | 2,5 "(65 mm) |
| Nazwa produktu | 2,5 -calowy biały cichy kółko z bliźniakiem z górną płytą i pojedynczym hamulcem |
|---|---|
| Średnica koła | 65 mm |
| Szerokość koła | 44,5 mm |
| Całkowita wysokość | 78,5 mm |
| Rodzaj montażu | Gwintowany łodyga/płyta z całkowitym hamulcem |
| Nazwa | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe, czerwone kółka z PU do wózka |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Poliuretan (PU) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Gwintowane koła kółka łodygi |
|---|---|
| Typ | Meble Caster (podwójne koło) |
| Instalacja | Łodyga chwytania (11 × 22 mm) |
| Hamulec | Zintegrowane całkowitą (koło + obrotowe) |
| Materiał kół | TPR + nylon |