| Nazwa | Nylonowe kółko samonastawne z łożyskiem wałeczkowym do średnich obciążeń – odporne na zużycie, płask |
|---|---|
| Rozmiar koła | 2,5 cala / 63 mm |
| Średnica otworu na śrubę | 13 mm |
| Obrzeże | Nylonowa obręcz |
| Łożysko | Łożyska wałeczkowe |
| Redukcja szumów | Ciche/bez hałaśliwych |
|---|---|
| Pojemność ładowania | 100 funtów/ 45 kg |
| Tworzywo | przezroczysty odlew PU |
| Typ | Obrotowe/stacjonarne |
| Zgodność | Pasuje do większości standardowych krzeseł biurowych |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Tworzywo | PVC |
| Aplikacja | Kuchnia, łazienka, biuro domowe, salon, sypialnia, jadalnia, dzieci i dzieci, |
| Typ | KÓŁKA DO MEBLI |
| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 5 cali |
| Styl | Sztywne, obrotowe, obrotowe i sztywne, obrotowe z hamulcem |
| Szerokość bieżnika | 20/27 (różni się o średnicę) |
| Materiał opony | pu |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, guma termoplastyczna |
|---|---|
| Numer modelu | Koło E12 SUS304 TPR |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Kółko E12 SUS304 TPR |
| Średnica koła | 2 cale / 50 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Materiał nylon |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Wysokość montażowa | 105 mm |
|---|---|
| Kolor | Czerwony |
| Rodzaj hamulca | Obrót z hamulcem |
| Typ łożyska | Wałek |
| Pojemność | 100 kg |
| Tworzywo | Poliuretan |
|---|---|
| Numer modelu | SY-6 |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca w zestawie, hamulec z pedałem bocznym |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 3/4/5" |
| Tworzywo | Poliuretan, stal nierdzewna |
|---|---|
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca w zestawie, hamulec z pedałem bocznym |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Gwarancja | 1 lata |
| Orzecznictwo | ISO Rosh CE |
| Tworzywo | nylon |