| İsim | Tıbbi Cihaz Çubuğu |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Montaj Tipi | Toplam Frenli Dişli Kök, cıvata deliği, üst plaka... |
| Adı | Kırmızı Hint Tekerlekleri |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Tekerlek Boyutu | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Basamak genişliği | 13/13/17/21/27/27 mm |
| yük yüksekliği | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Malzeme | Poliüretan, çelik |
| Model numarası | 70mm kavrama sapı gövdesi |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Malzeme | PU/PVC |
| Tasarım stili | Modern |
| Ürün adı | 3 inç ağır hizmet tipi berrak pu mobilya şeffaf tekerlekler |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Fren tipi | frensiz |
| Tasarım | stil endüstriyel |
| Model Numarası | 1 inç Demir TPR Mobilya Caster |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tasarım stili | Modern |
| Tekerlek genişliği | 18*2mm |
| Malzeme | PVC |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | naylon, çelik |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Tekerlek çapı | 2.5 "(65 mm) |
| Ürün Adı | Üst plaka ve tek frenli 2,5 inç beyaz sessiz ikiz tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 65 mm |
| Tekerlek Genişliği | 44,5 mm |
| Toplam yükseklik | 78,5 mm |
| Montaj Tipi | Toplam frenli dişli gövde/plaka |
| İsim | Araba için 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet Tipi Kırmızı PU Teker Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Poliüretan (PU) |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Dişli gövde tekerlekleri |
|---|---|
| Tip | Mobilya tekerleği (çift tekerlek) |
| Kurulum | Yakalama yüzüğü sapı (11 × 22 mm) |
| FREN | Entegre toplam kilit (tekerlek + dönme) |
| Tekerlek malzemesi | TPR + Naylon |