| Nazwa produktu | Wytrzymałe, wytrzymałe nylonowe kółko 8-calowe |
|---|---|
| Średnica | 8 cali (200 mm) |
| Dostosowywanie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 200 mm |
| Kolor koła | Biały/Szary/Błękitny |
| Nazwa produktu | Kółko z PU o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 50*28mm |
| Nazwa produktu | Kółko z PU o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 50*28mm |
| Nazwa | Uniwersalne kółka samonastawne o średnicy 3/4/5 cali z czerwonego PCV i pojedynczym łożyskiem kulkow |
|---|---|
| Instalacja | Mocowanie górnej płyty |
| Średnica koła | 75/100/125MM |
| Materiał kół | PCV |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Tworzywo | Polipropylen, poliuretan, stal |
| Gwarancja | nie płynny |
| Nazwa produktu | 6 -calowy hamulec boczny ciężki pu castor |
| Nazwa | Koła rycynowe |
|---|---|
| Materiał kół | TRPT TOP + PP Rdzeń |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | 2-calowe obrotowe kółko TPR z podwójnym kołem – trwałe, podwójne kółko do wózka zapewniające płynną |
|---|---|
| Rozmiar | 50/75 mm |
| Materiał obudowy | Stal z cynkiem |
| Tworzywo | TPR (guma termoplastyczna) |
| Szerokość bieżnika | 18/25 mm |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Tworzywo | stal |
| Rozmiar | 1 1/2 INC, 2 cal, 2 1/2 cala i 3 Inc |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe Doulbe |