| Όνομα | Συσκευή ιατρικής χρήσης |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Στέλεχος με σπείρωμα με Total Brake, τρύπα μπουλονιού, επάνω πλάκα... |
| Ονομασία | Κόκκινοι Ράβδοι |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Μέγεθος τροχού | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Πλάτος βήματος | 13/13/17/21/27/27 mm |
| Υψόμετρο φορτίου | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Υλικό | Πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Αριθμό μοντέλου | Στέλεχος δακτυλίου λαβής 70mm |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Υλικό | PU/PVC |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονος |
| Όνομα προϊόντος | 3 ιντσών βαρέως τύπου Clear PU έπιπλα διαφανείς τροχούς Caster |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Τύπος πέδησης | Χωρίς φρένο |
| Σχέδιο | στυλ βιομηχανικός |
| Αριθμός μοντέλου | 1inch Iron TPR Έπιπλα Caster |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Στυλ σχεδιασμού | Σύγχρονος |
| Πλάτος τροχού | 18*2 χιλιοστά |
| Υλικό | PVC |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | νάιλον, χάλυβας |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Διάμετρος τροχού | 2.5 "(65 mm) |
| Ονομασία προϊόντος | 2.5 ίντσες λευκό αθόρυβο δίδυμο τροχοφόρο με κορυφαία πλάκα και μονό φρένο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 65 χιλ. |
| πλάτος τροχού | 44.5mm |
| Συνολικό ύψος | 78,5 χιλ. |
| Τύπος στερέωσης | Επικεφαλίδα/Πλάκα με συνολικό φρένο |
| Ονομα | Τροχοί 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών Heavy Duty Red PU Caster για τρόλεϊ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Πολυουρεθάνιο (PU) |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα | Τροχοι με νήματα |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνική συσκευή για την κατασκευή ή την εκτέλεση οχημάτων με κινητήρα |
| Εγκατάσταση | Στέλεχος δακτυλίου πρόσδεσης (11 × 22 mm) |
| ΦΡΕΝΟ | Ενσωματωμένη πλήρης κλειδαριά (τροχιά + περιστρεφόμενη) |
| Τροχό | TPR + Νάιλον |