| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 37,5 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| nazwisko | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe, metalowe kółko obrotowe o średnicy 62 mm M8 z gwintem |
|---|---|
| Średnica | 62 mm |
| Kolor koła | Złoto, srebroZłoto, srebro |
| Montowanie | Trzpień z gwintem M8 |
| Materiał kół | Stop metalu/aluminium |
| Tworzywo | Poliuretan |
|---|---|
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Średnica koła | 5 "6" 8"10" |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
|---|---|
| Typ | Obracać |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 4/5/6/8 " |
| Rozmiar talerza | 115*100mm |
| Nazwa produktu | 2-calowe kółko obrotowe z polipropylenu o dużej wytrzymałości – małe, przemysłowe koło o dużej wytrz |
|---|---|
| Średnica koła | 2" (50mm) |
| Materiał kół | polipropylen, |
| Szerokość bieżnika | 28 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | 6-calowe wózki do materiałów przemysłowych Kółka – wytrzymałe koła obrotowe i stałe |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiał kół | Poliuretan |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Inny |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | nylon |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Poliuretan, stal |
| Nazwa produktu | Koło skrętne |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Nowe kółka z PP z trzpieniem gwintowanym – kółka do lekkich mebli |
|---|---|
| Typ | Łodyga/płyta (hamulec/obrotowy/stały) |
| Materiał kół | Polipropylencja |
| Średnica koła | 3/4/5 cala |
| Wysokość ładunku | 105/127/154 mm |