| Nazwa produktu | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe kółka nylonowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Materiał wspornika | Stal nierdzewna 304 |
| Nazwa produktu | Kółko do wózka przemysłowego o dużej wytrzymałości – koło TPR ze wspornikiem ze stali nierdzewnej 30 |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm, 125 mm, 150 mm, 200 mm |
| Materiał kół | TPR |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Centra otworów płytowych | 115*100 mm |
| Nazwa produktu | Obrotowe kółka z czarnej gumy ze stali nierdzewnej 304 o dużej wytrzymałości – rozmiary 4″ / 5″ / 6″ |
|---|---|
| Tworzywo | Guma |
| Materiał wspornika | Stal nierdzewna 304 |
| Typ | Obracać |
| Szerokość bieżnika | 50mm |
| nazwisko | Koła z kołków kulkowych z poliuretanu |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 34 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 139 mm (koło 100 mm) / 170 mm (koło 125 mm) |
| Nazwa produktu | Japońskie kółka obrotowe o dużej wytrzymałości Podwójne łożysko kulkowe o dużej nośności 4-calowe gu |
|---|---|
| Średnica | 4 cale, 5 cali, 6 cali, 8 cali |
| Średnica koła | 100/130/150/200 mm |
| Kolor koła | Czarny |
| Montowanie | płyta |
| nazwisko | Ciężkie kocioły |
|---|---|
| Promień skrętu | 84,5/100/119,5/156 mm |
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa | Wytrzymałe kółka z wyrównującymi stopami |
|---|---|
| Model | 60/75 / 100 /120 |
| Wysokość podstawy (mm) | 18/22/27/30 |
| Wysokość podkładki (mm) | 5/7 / 8/10 |
| Grubość podstawy stalowej (mm) | 10 / 18/28/40 |
| Tworzywo | Poliuretan |
|---|---|
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Szerokość bieżnika | 50mm |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Inny |
| Tworzywo | Poliuretan |
| Numer modelu | Lron Core Wheel |
| Nazwa | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Rozmiar kół | 58 × 35 mm (nylon) |
| Średnica koła | 58 mm |
| Rozmiar płyty montażowej | 111 × 80 mm / 111 × 70 mm |
| Wysokość ładunku | 97 mm |