| Nazwa | Koła do wózka o dużej wytrzymałości 4/5/6/8 cala – kółka obrotowe z gumy i stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Koło gumowe z rdzeniem aluminiowym |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | Przemysłowe kółka samonastawne o udźwigu 2 ton (2000 kg) o dużej wytrzymałości — mobilność PU/metalu |
|---|---|
| Średnica | 12 cali |
| Obróbka powierzchni | Cynk plany |
| Szerokość koła | 75mm |
| Średnica koła | 305mm |
| Nazwa | 4/5/6-calowe kółka z zielonego PU o wytrzymałym rdzeniu stalowym |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na stalowym rdzeniu |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Rozmiar górnej płyty | 115×100 mm |
| Rozstaw otworów | 92×76 mm/85×73 mm |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Tworzywo | Poliuretan, stal |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Industrial Pu obrotowe średnie kółka ciężkie |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Próbka | Przyjąć |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Gwarancja | nie płynny |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Polipropylen, guma termoplastyczna |
| Gwarancja | nie płynny |
| Średnica koła | 6 "(150 mm) |
| Nazwa | 125 mm czarny gumowy trójkąt schodów koło wózka z łożyskiem wałkowym, ciężki rzucnik do ręcznego cię |
|---|---|
| Średnica koła | 125 /160 mm |
| Szerokość koła | 34 /40 |
| Łożysko | Łożysko rolkowe |
| Rozmiar otworu | 20 mm |
| Nazwa produktu | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ Wytrzymałe, obrotowe i sztywne kółka ze stali nierdzewnej – koła do mobilności prz |
|---|---|
| Typ | Obrotowe / Sztywne / Hamulec |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 4/5/6/8 " |
| Rozmiar talerza | 115*100mm |
| Nazwa produktu | Kółka przemysłowe o bardzo dużej wytrzymałości z PU na żeliwnym rdzeniu – rozmiary 8″ / 10″ / 12″, n |
|---|---|
| Średnica | 8″ / 10″ / 12″ |
| Szerokość koła | 75mm |
| Średnica koła | 203/254/305 mm |
| Kolor koła | Pomarańczowy |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
|---|---|
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Tworzywo | Polipropylen, poliuretan, stal |
| Typ hamulca Caster | Obrócenie hamulca, hamulec z pedałów bocznych, całkowity hamulec blokujący |
| Nazwa produktu | 6 "seive wytrzymały castor pu |