| nazwisko | Różce z bliźniakami |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Szerokość bieżnika | 25*2 mm |
| Łożysko | Łożysko pojedynczej kuli |
| Wysokość ładunku | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Nazwa | 1-calowe (25 mm) przemysłowe kółko rolkowe TPR / kółko samonastawne – rozwiązanie mobilne do lekkich |
|---|---|
| Materiał kół | Kauczuk termoplastyczny (TPR) |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Styl projektowania | Przemysłowy |
| Tworzywo | TPR |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Inny |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Stal materialna, | Guma termoplastyczna |
| Nazwa produktu | 4-calowe, ciche obrotowe kółko medyczne TPR z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Średnica koła | 4 cale (≈ 100 mm) |
| Materiał kół | TPR (guma termoplastyczna) + tworzywo sztuczne |
| Pojemność ładowania | 100 kg |
| Typ łożyska | Łożysko 6202/6203 |
| Nazwa produktu | Kółka obrotowe 3 cale / 75 mm z szarego PP/TPR z hamulcem – Kółka do mebli i urządzeń przemysłowych |
|---|---|
| Rozmiar | 75mm |
| Materiał obudowy | Stal z cynkiem |
| Tworzywo | TPR (guma termoplastyczna) |
| Ładowność | 60/100 kg na kółko |
| Nazwa | Koło obrotowe do średnich obciążeń 3–5 cali z PP/TPR z płytą górną i hamulcem do wózków przemysłowyc |
|---|---|
| Średnica koła | 3/4/5 cali |
| Łożysko | Łożysko kulkowe |
| Obrzeże | Plastikowa obręcz |
| Materiał kół | PP |
| Nazwa | Koła do wózka o dużej wytrzymałości 4/5/6/8 cala – kółka obrotowe z gumy i stali |
|---|---|
| Średnica koła | 100/125/150/200 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Materiały bieżnika | Koło gumowe z rdzeniem aluminiowym |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Średnica koła | 2″ (50 mm) |
|---|---|
| Materiał kół | TPR |
| Typ mocowania | Obracać |
| Typ łożyska | Łożysko ślizgowe lub podstawowe łożysko obrotowe |
| Ładowność | 40 kg |
| Tworzywo | Stal nierdzewna, guma termoplastyczna |
|---|---|
| Numer modelu | Koło E12 SUS304 TPR |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Kółko E12 SUS304 TPR |
| Średnica koła | 2 cale / 50 mm |
| Nazwa | Kółka obrotowe TPR o średnicy 4/5/6/8 cali o dużej wytrzymałości – rozwiązanie w zakresie mobilności |
|---|---|
| Materiały bieżnika | Kauczuk termoplastyczny (TPR) |
| Średnica koła | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |