| Ονομασία | Δίδυμοι τροχοφόροι ιμάντες |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75mm / 100mm / 125mm |
| Πλάτος βήματος | 25*2 mm |
| Κουρέματα | Κουβάκια με μία σφαίρα |
| Υψόμετρο φορτίου | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Ονομα | Βιομηχανικός κύλινδρος / τροχός τροχού TPR 1 ίντσας (25 mm) – Λύση ελαφριάς κινητικότητας |
|---|---|
| Τροχό | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| στυλ σχεδίασης | Βιομηχανικός |
| υλικό | TPR |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | Αλλος |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Υλικό χάλυβα, | Θερμοπλαστικό λάστιχο |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστικός τροχός 4 ιντσών TPR Silent Swivel Medical Caster |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 4 ίντσες (≈ 100 mm) |
| Τροχό | TPR (Thermoplastic Rubber) + Πλαστικό |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 100 κιλά |
| Τύπος εδράνου | 6202/6203 ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Τροχοί περιστρεφόμενοι τροχοί 3 ιντσών / 75 mm Γκρι PP/TPR με φρένο – Τροχοί επίπλων και βιομηχανική |
|---|---|
| Μέγεθος | 75 χιλιοστά |
| Υλικό Στέγασης | Χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Υλικό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 60/100 κιλά ανά τροχιστή |
| Ονομα | Περιστρεφόμενος τροχός τροχού PP/TPR 3-5 ιντσών με επάνω πλάκα και φρένο για βιομηχανικά καρότσια |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3 / 4 / 5 ίντσες |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Χείλος | Πλαστικό πλαίσιο |
| Τροχό | PP |
| Ονομα | Τροχοί τροχού βαρέως τύπου τρόλεϊ 4/5/6/8 ιντσών – Περιστρεφόμενοι τροχοί από καουτσούκ και χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Τροχός από καουτσούκ με πυρήνα αλουμινίου |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Διάμετρος τροχού | 2″ (50 mm) |
|---|---|
| Τροχό | TPR |
| Τύπος τοποθέτησης | Στροφέας |
| Τύπος ρουλεμάν | Απλό ρουλεμάν ή βασικό περιστρεφόμενο ρουλεμάν |
| Χωρητικότητα φορτίου | 40 κιλά |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Τροχός E12 SUS304 TPR |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός τροχού E12 SUS304 TPR |
| Διάμετρος τροχού | 2 ίντσες / 50 mm |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί τροχού TPR βαρέως τύπου 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών – Λύση βιομηχανικής κινητικότητα |
|---|---|
| Υλικά τροχιάς | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Διάμετρος τροχού | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |