| Naam | Tweelingwielgieters |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 25 × 2 mm |
| Lagers | Eenballagers |
| Laadhoogte | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Naam | Industrieel TPR-rol-/zwenkwiel van 1 inch (25 mm) – Lichte mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Wielmateriaal | Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| ontwerp stijl | Industrieel |
| materiaal | TPR |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Ander |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Materiaalstaal, | Thermoplastisch Rubber |
| Productnaam | 4 inch kunststof TPR stil zwenkwiel voor medische doeleinden |
|---|---|
| Wieldiameter | 4 inch (≈ 100 mm) |
| Wielmateriaal | TPR (thermoplastisch rubber) + kunststof |
| Laadvermogen | 100 kg |
| Lagertype | 6202/6203 lager |
| Productnaam | 3 inch / 75 mm grijze PP/TPR zwenkwielen met rem – zwenkwielen voor meubels en industriële mobilitei |
|---|---|
| Maat | 75 mm |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Laadvermogen | 60/100 kg per zwenkwiel |
| Naam | Middelzwaar 3-5 inch PP/TPR zwenkwiel met bovenplaat en rem voor industriële trolleys |
|---|---|
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Handelswijze | Kogellager |
| Rand | Plastic Rand |
| Wielmateriaal | PP |
| Naam | Zwaar uitgevoerde trolleyzwenkwielen 4/5/6/8 inch – rubberen en stalen zwenkwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100/125/150/200 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Werkstoffen van het loopvlak | Rubberen wiel met aluminium kern |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Wieldiameter | 2″ (50 mm) |
|---|---|
| Wielmateriaal | TPR |
| Montagetype | Draaien |
| Lagertype | Glijlager of basiszwenklager |
| Laadvermogen | 40 kg |
| Materiaal | Roestvrij staal, thermoplastisch rubber |
|---|---|
| Modelnummer | E12 SUS304 TPR-wiel |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | E12 SUS304 TPR zwenkwiel |
| Wieldiameter | 2 inch / 50 mm |
| Naam | 4/5/6/8 inch zware TPR zwenkwielen – industriële mobiliteitsoplossing |
|---|---|
| Werkstoffen van het loopvlak | Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Wieldiameter | 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |