| Adı | İkiz tekerlekli kalemler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75mm / 100mm / 125mm |
| Basamak genişliği | 25*2 mm |
| Yükleme | Tek top yatağı |
| yük yüksekliği | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| İsim | 1 İnç (25 mm) Endüstriyel TPR Makaralı / Küçük Tekerlek – Hafif Hizmet Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Tasarım Stili | Endüstriyel |
| Malzeme | TPR |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Diğer |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Malzeme çeliği, | Termoplastik Kauçuk |
| Ürün adı | 4 inç Plastik TPR Sessiz Döner Tıbbi Caster Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 4 inç (≈ 100 mm) |
| Tekerlek malzemesi | TPR (Termoplastik Kauçuk) + Plastik |
| Yük kapasitesi | 100 kg |
| Yatak türü | 6202/6203 rulman |
| Ürün Adı | 3 İnç / 75 mm Gri PP/TPR Frenli Döner Küçük Tekerlekler – Mobilya ve Endüstriyel Mobilite Tekerleri |
|---|---|
| Boyut | 75mm |
| Muhafaza Malzemesi | Çinko kaplamalı çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Yük Kapasitesi | Tekerlek başına 60/100 kg |
| İsim | Endüstriyel Arabalar için Üst Plakalı ve Frenli Orta Hizmet 3-5 İnç PP/TPR Döner Küçük Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| Jant | Plastik Jant |
| Tekerlek malzemesi | PP |
| İsim | Ağır Hizmet Arabası Tekerleri 4/5/6/8 İnç - Kauçuk ve Çelik Döner Tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125/150/200 mm |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Sırt malzemeleri | Alüminyum Çekirdekli Lastik Tekerlek |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Tekerlek çapı | 2" (50 mm) |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | TPR |
| Montaj Tipi | Döner |
| Rulman Tipi | Düz yatak veya temel döner yatak |
| Yük Kapasitesi | 40 kg |
| Malzeme | Paslanmaz Çelik, Termoplastik Kauçuk |
|---|---|
| Model numarası | E12 SUS304 TPR tekerleği |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Ürün Adı | E12 SUS304 TPR tekerlek |
| Tekerlek çapı | 2 inç / 50 mm |
| İsim | 4/5/6/8 İnç Ağır Hizmet TPR Döner Tekerlekler - Endüstriyel Mobilite Çözümü |
|---|---|
| Sırt malzemeleri | Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Tekerlek çapı | 4" / 5" / 6" / 8" |
| Diş Genişliği | Ayda 20 takım |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |