| Ürün adı | Yüksekliği Ayarlanabilir Geri Çekilebilir Tesviye Tekerleri Tesviye Ayağı ile Naylon Tekerlek Tezgah |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen |
| Garanti | Garanti Yok |
| Yük Kapasitesi | 65-110 kg |
| Tekerlek Çapı | Ayda 20 takım |
| Ürün Adı | Pürüzsüz hareketlilik için naylon tekerlekli premium ağır hizmet tipi ayarlanabilir tesviye tekerlek |
|---|---|
| Ayarlama Süresi | 3 sn (kol tarafından işletilen) |
| Tekerlek Çapı | 50 mm |
| Uygulama | Endüstriyel Makineler , Malzeme Kullanımı , Tıbbi |
| Gövde Boyutu | M8*25 mm |
| Ürün adı | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Başvuru | Yiyecek ve içecek, perakende, restoranlar, makine |
| Plaka boyutu | 73*73 inç |
| Product Name | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Tread Width | 19/24/30/32mm |
| Wheel Diamete | 40/50/62/70mm |
| Application | Food & Beverage, Retail, Restaurants, Machinery |
| Plate Size | 73*73 inches |
| Ürün Adı | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Malzeme | PA6 (çekirdek), TPR (sırt), metal (gövde) |
| Basamak genişliği | 19/24/30/32mm |
| Tekerlek Çapı | 40/50/62/70mm |
| Plaka boyutu | 73*73 inç |
| İsim | Şok emici tekerlekler |
|---|---|
| Model | 60/75/100/120 |
| Temel Yükseklik (mm) | 18/22/27/30 |
| PAD yüksekliği (mm) | 5/7/8/10 |
| Çelik taban kalınlığı (mm) | 10/18/28 / 40 |
| İsim | Dişli Kök TPR Tıbbi Teker Tekerleği – Suya Dayanıklı Pas Önleyici Naylon Hastane Ekipman Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | naylon, Çelik, Termoplastik Kauçuk |
| Kök | sağlam yuvarlak kök |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Montaj Tipi | Kavrama Halkası Kök Döner |
| İsim | Endüstriyel Çelik Çarklar Ağır Görevli Polyurethane Çarklar Şok Emiciler |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Çelik Çekirdek Üzerinde Poliüretan (PU) |
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Diş Genişliği | 37mm |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Ürün adı | GD150F (plaka montaj tipi) |
|---|---|
| Ayarlanabilir Yükseklik | 120+12 mm |
| Tekerlek genişliği | 56 mm (istikrar için ekstra geniş) |
| Aks çapı | 3,5 inç |
| Delik aralığı | 70*70mm |
| İsim | Tıbbi Castor Tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | TPR sırtı + pp çekirdeği |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman tipi | Bilyalı Rulman |