| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) ve Termoplastik Kauçuk (TPR) |
|---|---|
| Tipik Tekerlek Boyutu | 5″ (≈ 125 mm) |
| Özelleştirme | OEM/ODM |
| Yatak türü | İplik Korumalı Tek Bilyalı Rulman |
| Yük kapasitesi | 70-120kg |
| Ürün adı | 4/5/6/8 İnç Endüstriyel 304 Paslanmaz Çelik PP Tekerlek Döner Teker |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen (PP) |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM |
| Plaka Boyutu (mm) | 115*100 |
| Braket Malzemesi | 304 Paslanmaz Çelik 304 |
| Ürün adı | Yüksekliği Ayarlanabilir Geri Çekilebilir Tesviye Tekerleri Tesviye Ayağı ile Naylon Tekerlek Tezgah |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen |
| Garanti | Garanti Yok |
| Yük Kapasitesi | 65-110 kg |
| Tekerlek Çapı | Ayda 20 takım |
| Adı | Kırmızı Hint Tekerlekleri |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Tekerlek Boyutu | 25/30/40/50/65/75 mm |
| Basamak genişliği | 13/13/17/21/27/27 mm |
| yük yüksekliği | 38/44/52/65/92/104 mm |
| İsim | TPR Tekerlekli ve Bilyalı Rulmanlı Endüstriyel Araba Tekerleri – Üst Plakaya Monte Hareketlilik Çözü |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman | Tek top yatağı |
| Tekerlek malzemesi | Termoplastik kauçuk (TPR) sırtı + polipropilen çekirdek |
| İsim | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 37,5 mm |
| Taşıma | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (çapa göre) |
| Ürün adı | İkiz tekerlek tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125 mm |
| Tek tekerlek genişliği | 20 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Montaj Tipi | Toplam frenli dişli gövde |
| Adı | evrensel sarhoş tekerlekler |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Tekerlek Boyutu | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Basamak genişliği | 12/12/16/18/22/25 mm |
| yük yüksekliği | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Ürün Adı | 5″ Beyaz ve Gri PP Döner Medikal Tekerlek – Hastane Sınıfı Zemin Dostu Tekerlek |
|---|---|
| Malzeme | Polipropilen (PP) |
| Boyut | 5″ (≈ 125 mm) |
| Tip | Döner |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Malzeme | Elastik termoplastik kauçuk (düz) |
|---|---|
| Plaka boyutu | 105*80 mm/ 135*110 mm |
| Adı | Termoplastik kauçuk tekerlekler |
| Sırt Malzemesi | Yüksek sıcaklık naylon |
| Plaka deliği aralığı | 82 × 76.5 mm / 107.5 × 102 mm |