| İsim | 5 İnç Endüstriyel M12 Vidalı Çift Tekerlekli Teker – PP Çekirdekli TPR Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125mm (75mm ve 100mm çaplı tekerlekler mevcuttur) |
| Diş Genişliği | 25*2 mm |
| Rulman | Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 155 mm |
| İsim | 3/4/5/6/8 İnç Endüstriyel PP/TPR Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" / 6" / 8" |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) / Termoplastik Kauçuk (TPR) |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Yük Kapasitesi | 50–180 kilo |
| İsim | Mobilya tekerleri |
|---|---|
| Malzeme | Dayanıklı PP ve PU inşaatı |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Yük kapasitesi | 35 kg veya 65 kg destekler |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Ürün adı | PP Döner Tekerlekler (1,5″–5″) |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | Polipropilen (PP) |
| Braket malzemesi | çelik |
| Montaj türü | Üst tabak montajı |
| Tekerlek çapı | 1,5" / 2" / 2,5" / 3" / 4" / 5" |
| Ürün Adı | 4" ve 5" Avrupa Döner Tekerleri – 200–250 kg Çift Bilyalı Rulman, Süpermarket Ekipmanları |
|---|---|
| Boyut | 4" (100 mm) / 5" (125 mm) |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Malzeme | Ekstra sert poliüretan, Polipropilen |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Malzeme | Polipropilen, termoplastik kauçuk |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Tekerlek çapı | 6 "(150 mm) |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Polipropilen, poliüretan, çelik |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Ürün adı | 6 " |
| Adı | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Türü | Plaka tekrarı (döner ve sert) |
| Tekerlek çapı | 75 mm (3 ″) |
| Basamak genişliği | 27 mm |
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU) |
| Adı | Top rulmanlı poliüretane tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm |
| Basamak genişliği | 34 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 139 mm (100 mm tekerlek) / 170 mm (125 mm tekerlek) |
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
|---|---|
| Adı | Mobilya tekerleri |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Kullanılamıyor |
| Tarzı | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |