| İsim | Mobilya tekerleri |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Stil | Sert, döner, döner ve sert, frenle döner |
| Ürün adı | Plastik Boyunduruk Tıbbi Teker |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100/125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |
| Montaj Tipi | Toplam frenli dişli gövde |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Malzeme | Poliüretan, çelik |
| Tip | Plaka Tekerleri |
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM |
| Ürün adı | Endüstriyel Pu Döner Orta Ağır Hizmet Üstünleri |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet Tipi Endüstriyel Döner Köpük Kauçuk Frenli Tekerler – 3″ - 8″ Boyutlar, 200 kg Yük Kapas |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 3" / 4" / 5" / 6" / 8" |
| Malzeme | Lastik |
| Tekerlek genişliği | 50 mm |
| Plaka Boyutu | 115*76 mm |
| İsim | Yeni İplik Kökü PP Tekerler – Hafif Hizmet Mobilya Tekerleği |
|---|---|
| Tip | Kök/plaka (fren/döner/sabit) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilans |
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| yük yüksekliği | 105/127/154mm |
| İsim | 35mm Naylon Tekerlekli Paslanmaz Çelik Teker – 50mm Genişlik Pastörizatör Arabası Döner Kast |
|---|---|
| Yük Kapasitesi | Karışık Stiller |
| Tekerlek çapı | Ayda 20 takım |
| Tekerlek malzemesi | Naylon |
| Tekerlek Çekirdeği | İyi |
| Adı | Endüstriyel Çelik Çark Çarkları |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Basamak genişliği | 37 mm |
| Yükleme | Çift Bilyalı Rulman |
| yük yüksekliği | 139 mm (100 mm tekerlek) / 170 mm (125 mm tekerlek) / 193 mm (150 mm tekerlek) |
| Adı | İkiz tekerlekli kalemler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75mm / 100mm / 125mm |
| Basamak genişliği | 25*2 mm |
| Yükleme | Tek top yatağı |
| yük yüksekliği | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Adı | Orta Hizmet Caster Tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Basamak genişliği | 32 mm |
| Rulman Tipi | Çift Bilyalı Rulman |
| Plaka boyutu | 92 × 65 mm |
| İsim | TPR Çarkları |
|---|---|
| Ürün adı | Elastik Termoplastik Kauçuk (TPR) All-plastik tıbbi tekerlekler |
| Tekerlek çapı | 100mm/125mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Taşıma | Tek top yatağı |