| Naam | TPR medisch zwenkwiel met schroefdraad – waterdichte antiroest nylon zwenkwiel voor ziekenhuisappara |
|---|---|
| Wielmateriaal | nylon, staal, thermoplastisch rubber |
| Stang | stevige ronde stam |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Montagetype | Grip Ring Stem Draaibaar |
| Naam | Medische castorwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | TPR-tread + PP-kern |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Kogellager |
| Productnaam | Zwenkbaar medisch zwenkwiel van 100 mm (4 inch) met Total Lock-rem |
|---|---|
| Materiaal | Grijze TPR + PP-kern |
| Type | Platenrollers |
| Handelswijze | Enkel kogellager |
| Maat | 100 mm |
| Model | JB-50 / JB-60 / JB-80 / JB-100 |
|---|---|
| Materiaal | SUS 304 |
| Geschikte wieldiameter (mm) | 50/60/80/100 |
| Bordformaat | 54 × 70 mm |
| Draaddiameter (mm) | M10 / M12 / M14 / M16 / M20 |
| Productnaam | Industriële werkbank-nivellerende voeten |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 25/30 mm |
| Wiel Diamete | 50/63 mm |
| Toepassing | Voedsel en dranken, detailhandel, restaurants, machines |
| Plaatgrootte | 73*73/90*90 inch |
| Materiaal | Staal, thermoplastisch rubber |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Draaien met rem |
| Handelswijze | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Maat | 3“ 4“ 5“ |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Plastic |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaal | Aluminiumlegering |
| Type | Op zwaar werk berekend Verhuizerskarretje |
|---|---|
| Merknaam | PLEYMA |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Garantie | 1 jaar |