| Productnaam | In hoogte verstelbare intrekbare nivelleerwielen Nylon wiel Werkbank zwenkwiel met stelvoet |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Garantie | Geen garantie |
| Laadvermogen | 65-110 kg |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Productnaam | 3 inch draaibaar nivelleerwiel – verstelbare universele zwenkwiel voor werkbank en uitrusting |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 75 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Laadvermogen | 100/300/500KG |
| Productnaam | 2 inch draaibaar nivelleerwiel, verstelbaar universeel zwenkwiel voor werkbank en industriële appara |
|---|---|
| Materiaal | Nylon |
| Wiel breedte | 38 mm |
| Temperatuur | -25 /+85°C |
| Laadvermogen | Biozorg |
| Productnaam | Nivellering van caster wielen verstelbare hoogte |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU), Nylon, Rubber, Gietijzer |
| Loopvlakpatroon | Glad, Diamantgroef, Geribbeld |
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Bordmateriaal | Staal (verzinkt), Roestvrij staal |
| Productnaam | GD150F (type plaatmontage) |
|---|---|
| Verstelbare hoogte | 120+12 mm |
| Wiel breedte | 56 mm (extra breed voor stabiliteit) |
| Asdiameter | 3,5 INCH |
| Gatafstand | 70*70mm |
| Productnaam | Industriële nivellerende wielen wielen |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 24/30/32mm |
| Wiel Diamete | 40/50/62/70 mm |
| Sollicitatie | Precision Optical Equipment Nivelling |
| Bordformaat | 73*73/90*90/95*95 mm |
| Productnaam | GD150F (type plaatmontage) |
|---|---|
| Enkele Laadcapaciteit | 1500 kg |
| Totale capaciteit (4 rollers) | 6000 kg |
| Materiaal van het wiel | High-strength Nylon (PA) |
| Wieldiameter | 90 mm |
| Naam | Schokabsorberende wielen |
|---|---|
| Model | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Hoogte van de basis (mm) | 18 / 22 / 27 / 30 |
| Padhoogte (mm) | 5 / 7 / 8 |
| Dikte van de staalbasis (mm) | 10 / 18 / 28 |
| Naam | Zware casters met nivellerende voeten |
|---|---|
| Model | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Hoogte van de basis (mm) | 18 / 22 / 27 / 30 |
| Padhoogte (mm) | 5 / 7 / 8 |
| Dikte van de staalbasis (mm) | 10 / 18 / 28 |
| Naam | Industriële staalrolhellen zware polyurethaanrolhellen schokdemper |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op stalen kern |
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |