| Nazwa | Kółko medyczne TPR z trzpieniem gwintowanym – wodoodporne, nylonowe kółko do sprzętu szpitalnego, od |
|---|---|
| Materiał kół | nylon, stal, guma termoplastyczna |
| Trzon | solidny okrągły trzonek |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ mocowania | Obrotowy uchwyt pierścienia trzpienia |
| Nazwa | Koła rycynowe |
|---|---|
| Materiał kół | TRPT TOP + PP Rdzeń |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | 4-calowe (100 mm) obrotowe kółko medyczne z otworem na śrubę i hamulcem Total Lock |
|---|---|
| Tworzywo | Szary TPR + rdzeń PP |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Łożysko | Łożysko pojedyncze kulki |
| Rozmiar | 100mm |
| Model | JB-50 / JB-60 / JB-80 / JB-100 |
|---|---|
| Tworzywo | SUS 304 |
| Odpowiednia średnica koła (mm) | 50/60/80/100 |
| Rozmiar płyty | 54 × 70 mm |
| Średnica wątków (MM) | M10 / M12 / M14 / M16 / M20 |
| Nazwa produktu | Industrial Workbench Stopy |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 25/30 mm |
| Średnica koła | 50/63 mm |
| Aplikacja | Żywność i napoje, detaliczne, restauracje, maszyny |
| Rozmiar płyty | 73*73/90*90 cali |
| Tworzywo | Stal, guma termoplastyczna |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Obrót z hamulcem |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 3" 4" 5" |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Gwarancja | 1 lata |
| Tworzywo | Plastikowy |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Gwarancja | 1 lata |
| Tworzywo | Stop aluminium |
| Typ | Wózek transportowy o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Gwarancja | 1 lata |