| Naam | Nieuwe PP-zwenkwielen met draadsteel - Lichtgewicht meubelzwenkwiel |
|---|---|
| Type | Stem / plaat (rem/swivel/vast) |
| Wielmateriaal | Polypropyleen |
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Laadhoogte | 105/127/154 mm |
| Naam | TPR medisch zwenkwiel met schroefdraad – waterdichte antiroest nylon zwenkwiel voor ziekenhuisappara |
|---|---|
| Wielmateriaal | nylon, staal, thermoplastisch rubber |
| Stang | stevige ronde stam |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Montagetype | Grip Ring Stem Draaibaar |
| Naam | Hoge kwaliteit TPR dubbele kogellager medische zwenkwiel met massieve steel - zwenkwiel voor ziekenh |
|---|---|
| Wieldiameter | 125 mm |
| Wiel breedte | 32 mm |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM, OBM |
| Montagetype | Plaat/draadstaaf met totale rem |
| Naam | universele gietmachinewielen |
|---|---|
| type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Ruitengrootte | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Loopvlakbreedte | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Laadhoogte | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Naam | Lichte industriële TPR-zwenkwielen – soepele en stille mobiliteit voor meubels en uitrusting |
|---|---|
| Type | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Garantie | Niet beschikbaar |
| Stijl | 360° universeel draaibaar |
| Productnaam | 4 inch kunststof TPR stil zwenkwiel voor medische doeleinden |
|---|---|
| Wieldiameter | 4 inch (≈ 100 mm) |
| Wielmateriaal | TPR (thermoplastisch rubber) + kunststof |
| Laadvermogen | 100 kg |
| Lagertype | 6202/6203 lager |
| Productnaam | 4 inch 100 mm transparante PU-polyurethaan blauwe zwenkwielen |
|---|---|
| Diameter | 4 inch |
| Wieldiameter | 100 mm |
| Wielkleur | Blauw |
| Laadvermogen | 70 kg |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Materiaal | staal |
| Maat | 1 1/2 Inc, 2 in, 2 1/2 in en 3 Inc |
| Lagertype | Doulbe-kogellager |
| Naam | Meubelrollers Wielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm / 75 mm |
| Loopvlakbreedte | 25 mm |
| Draaiwijdte | 51/55/71/73 mm (per wielgrootte) |
| Plaatgrootte | 60.3 × 32 mm / 92 × 63,5 mm |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| type | Plaatrol (swivel & stijf) |
| Wieldiameter | 75 mm (3′′) |
| Loopvlakbreedte | 27 mm |
| Materiaal van het wiel | Polyurethaan (PU) |