| İsim | Yeni İplik Kökü PP Tekerler – Hafif Hizmet Mobilya Tekerleği |
|---|---|
| Tip | Kök/plaka (fren/döner/sabit) |
| Tekerlek malzemesi | Polipropilans |
| Tekerlek çapı | 3/4/5 inç |
| yük yüksekliği | 105/127/154mm |
| İsim | Dişli Kök TPR Tıbbi Teker Tekerleği – Suya Dayanıklı Pas Önleyici Naylon Hastane Ekipman Tekerleği |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | naylon, Çelik, Termoplastik Kauçuk |
| Kök | sağlam yuvarlak kök |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Montaj Tipi | Kavrama Halkası Kök Döner |
| İsim | Yüksek Kaliteli TPR Çift Bilyalı Rulmanlı Katı Kök Tıbbi Teker – Döner Hastane Yatağı Tekeri Tekerle |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 125 mm |
| Tekerlek genişliği | 32 mm |
| Özelleştirilmiş destek | OEM, ODM, OBM |
| Montaj Tipi | Toplam frenli plaka/dişli gövde |
| Adı | evrensel sarhoş tekerlekler |
|---|---|
| Türü | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Tekerlek Boyutu | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Basamak genişliği | 12/12/16/18/22/25 mm |
| yük yüksekliği | 38/44/52/65/92/104 mm |
| İsim | Hafif Hizmet Tipi Endüstriyel TPR Küçük Tekerlekler – Mobilya ve Ekipmanlar için Sorunsuz ve Sessiz |
|---|---|
| Tip | Plaka Tekerler, Kök Tekerler |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Garanti | Kullanılamıyor |
| Stil | 360° Üniversal Dönme |
| Ürün adı | 4 inç Plastik TPR Sessiz Döner Tıbbi Caster Tekerlek |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 4 inç (≈ 100 mm) |
| Tekerlek malzemesi | TPR (Termoplastik Kauçuk) + Plastik |
| Yük kapasitesi | 100 kg |
| Yatak türü | 6202/6203 rulman |
| Ürün adı | 4 inç 100mm Şeffaf PU Poliüretan Mavi Tekerlekler |
|---|---|
| Çap | 4 inç |
| Tekerlek çapı | 100 mm |
| Tekerlek rengi | Mavi |
| Yük kapasitesi | 70kg |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Malzeme | çelik |
| Boyut | 1 1/2 inc, 2 inç, 2 1/2 in ve 3 inc |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |
| İsim | Mobilya tekerlekleri tekerlekler |
|---|---|
| Tekerlek çapı | 50mm / 75mm |
| Basamak genişliği | 25 mm |
| Dönme Yarıçapı | 51/55/71/73 mm (tekerlek boyutuna göre) |
| Plaka Boyutu | 60.3 × 32 mm / 92 × 63.5 mm |
| Adı | endüstriyel tekerler |
|---|---|
| Türü | Plaka tekrarı (döner ve sert) |
| Tekerlek çapı | 75 mm (3 ″) |
| Basamak genişliği | 27 mm |
| Tekerlek malzemesi | Poliüretan (PU) |