| Ονομα | Νέοι τροχοί PP με στέλεχος νήματος – Τροχός τροχού ελαφρού τύπου επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Στέλεχος / Πλάκα (φρένου/περιστρεφόμενο/σταθερό) |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο |
| Διάμετρος τροχού | 3/4/5 ίντσες |
| Υψόμετρο φορτίου | 105/127/154 χλστ |
| Ονομα | Τροχός Medical Caster TPR με σπείρωμα – Αδιάβροχο Nylon Nylon Equipment Caster |
|---|---|
| Τροχό | νάιλον, χάλυβας, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
| Στέλεχος | συμπαγές στρογγυλό στέλεχος |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τύπος τοποθέτησης | Περιστρεφόμενο στέλεχος δακτυλίου λαβής |
| Ονομα | Υψηλής ποιότητας Ιατρικός τροχός στερεού στελέχους διπλού ρουλεμάν TPR – Περιστρεφόμενος τροχός τροχ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 χιλ |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Τύπος τοποθέτησης | Πλακέτα/στέλφος με νήματα με συνολικό φρένο |
| Ονομασία | καθολικές ρόδες τροχίσκων |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Μέγεθος τροχού | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Πλάτος βήματος | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Υψόμετρο φορτίου | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί ελαφρού τύπου TPR Caster – Ομαλή και αθόρυβη κινητικότητα για έπιπλα και εξοπλισ |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Εγγύηση | Δυσεύρετος |
| Στυλ | Universal περιστρεφόμενος 360° |
| Όνομα προϊόντος | Πλαστικός τροχός 4 ιντσών TPR Silent Swivel Medical Caster |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 4 ίντσες (≈ 100 mm) |
| Τροχό | TPR (Thermoplastic Rubber) + Πλαστικό |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 100 κιλά |
| Τύπος εδράνου | 6202/6203 ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Διαφανείς τροχοί πολυουρεθάνης 4 ιντσών 100 χιλιοστών PU, μπλε τροχίσκος |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες |
| Διάμετρος τροχού | 100mm |
| Τροχόσπιτο | Μπλε |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 70 κιλά |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Υλικό | ατσάλι |
| Μέγεθος | 1 1/2 inc, 2 in, 2 1/2 in και 3 inc |
| Τύπος εδράνου | Κουρδιστικό ρουλεμάν |
| Όνομα | Τροχοί για τα έπιπλα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 mm / 75 mm |
| Πλάτος βήματος | 25 mm |
| Ράδιο περιστροφής | 51/55/71/73 mm (ανά μέγεθος τροχού) |
| Μέγεθος πιάτου | 600,3 × 32 mm / 92 × 63,5 mm |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Τύπος | Στρογγυλοπίνακα (τροχιαστικό και άκαμπτο) |
| Διάμετρος τροχού | 75 mm (3 ′′) |
| Πλάτος βήματος | 27 χλστ |
| Υλικό τροχού | Πολυουρεθάνιο (PU) |