| Nazwa | Nowe kółka z PP z trzpieniem gwintowanym – kółka do lekkich mebli |
|---|---|
| Typ | Łodyga/płyta (hamulec/obrotowy/stały) |
| Materiał kół | Polipropylencja |
| Średnica koła | 3/4/5 cala |
| Wysokość ładunku | 105/127/154 mm |
| Nazwa | Kółko medyczne TPR z trzpieniem gwintowanym – wodoodporne, nylonowe kółko do sprzętu szpitalnego, od |
|---|---|
| Materiał kół | nylon, stal, guma termoplastyczna |
| Trzon | solidny okrągły trzonek |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ mocowania | Obrotowy uchwyt pierścienia trzpienia |
| Nazwa | Wysokiej jakości kółko medyczne z podwójnym łożyskiem kulkowym TPR – obrotowe kółko do łóżka szpital |
|---|---|
| Średnica koła | 125 mm |
| Szerokość koła | 32 mm |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM, OBM |
| Typ mocowania | Płyta/gwintowane łodyg z całkowitym hamulcem |
| nazwisko | uniwersalne kółka skrętne |
|---|---|
| Rodzaj | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Rozmiar koła | 25/32/38/50/63/75 mm |
| Szerokość bieżnika | 12/12/16/18/22/25 mm |
| Wysokość ładunku | 38/44/52/65/92/104 mm |
| Nazwa | Lekkie przemysłowe kółka TPR – płynna i cicha mobilność mebli i sprzętu |
|---|---|
| Typ | Kółka talerzowe, Kółka trzpieniowe |
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Gwarancja | Nie płynny |
| Styl | Uniwersalny obrót o 360° |
| Nazwa produktu | 4-calowe, ciche obrotowe kółko medyczne TPR z tworzywa sztucznego |
|---|---|
| Średnica koła | 4 cale (≈ 100 mm) |
| Materiał kół | TPR (guma termoplastyczna) + tworzywo sztuczne |
| Pojemność ładowania | 100 kg |
| Typ łożyska | Łożysko 6202/6203 |
| Nazwa produktu | 4-calowe, przezroczyste, poliuretanowe, niebieskie kółka o średnicy 100 mm |
|---|---|
| Średnica | 4 cale |
| Średnica koła | 100 mm |
| Kolor koła | Niebieski |
| Pojemność ładowania | 70 kg |
| Nazwa handlowa | PLEYMA |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Tworzywo | stal |
| Rozmiar | 1 1/2 INC, 2 cal, 2 1/2 cala i 3 Inc |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe Doulbe |
| Nazwa | Koła kółek mebli |
|---|---|
| Średnica koła | 50 mm / 75 mm |
| Szerokość bieżnika | 25 mm |
| Promień skrętu | 51/55/71/73 mm (według wielkości koła) |
| Rozmiar talerza | 60,3 × 32 mm / 92 × 63,5 mm |
| nazwisko | Kółka przemysłowe |
|---|---|
| Rodzaj | Caster płyty (obrotowy i sztywny) |
| Średnica koła | 75 mm (3 ″) |
| Szerokość bieżnika | 27 mm |
| materiał koła | Poliuretan (PU) |