| Productnaam | Zware duurzame nylon zwenkwiel 8 inch |
|---|---|
| Diameter | 8 duim (200mm) |
| Aanpasbaar | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 200 mm |
| Wielkleur | Witte/Grijze/Blauwe |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd PU-wiel |
|---|---|
| Type | Stevig wiel |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Maat | 50*28mm |
| Naam | Middelzware 3/4/5 inch rode PVC universele zwenkwielen met enkel kogellager |
|---|---|
| Installatie | Hoofdplaat bevestiging |
| Wieldiameter | 75/100/125MM |
| Wielmateriaal | PVC |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Materiaal | Polypropyleen, polyurethaan, staal |
| Garantie | niet beschikbaar |
| Productnaam | 6 "Seivel Heavy Duty Side Brake Pu Castor |
| Naam | Medische castorwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | TPR-tread + PP-kern |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Kogellager |
| Productnaam | 2 inch TPR-zwenkwiel met dubbele wielen – Duurzame dubbelwielige trolleyzwenkmachine voor soepele, s |
|---|---|
| Maat | 50/75 mm |
| Behuizingsmateriaal | Staal met zinklaag |
| Materiaal | TPR (thermoplastisch rubber) |
| Loopvlakbreedte | 18/25 mm |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Materiaal | staal |
| Maat | 1 1/2 Inc, 2 in, 2 1/2 in en 3 Inc |
| Lagertype | Doulbe-kogellager |