| Naam | Middelzwaar nylon zwenkwiel met rollager – 80 kg slijtvast, plat vrij zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmaat | 2,5 inch / 63 mm |
| Diameter boutgat | 13 mm |
| Rand | Nylon rand |
| Handelswijze | Rollagers |
| Geluidsreductie | Stil/ruisloos |
|---|---|
| Laadvermogen | 100 lb/ 45 kg |
| Materiaal | transparant gegoten PU |
| Type | Draaibaar/stationêr |
| Verenigbaarheid | past in de meeste standaard kantoorstoelen |
| Merknaam | PLEYMA |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Materiaal | PVC |
| Sollicitatie | Keuken, badkamer, thuiskantoor, woonkamer, slaapkamer, dineren, baby's en kinderen, |
| Type | meubilairgietmachine |
| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 5 duim |
| Stijl | Rigid, Swivel, Swivel & Rigid, Swivel met rem |
| Loopvlakbreedte | 20/27 ( varieert naar diameter) |
| Materiaal van banden | PU |
| Materiaal | Roestvrij staal, thermoplastisch rubber |
|---|---|
| Modelnummer | E12 SUS304 TPR-wiel |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Productnaam | E12 SUS304 TPR zwenkwiel |
| Wieldiameter | 2 inch / 50 mm |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Materiaal | Materieel Nylon |
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Montagehoogte | 105 mm |
|---|---|
| Kleur | Rood |
| Typ van rem | Draaien met rem |
| Lagertype | Rol |
| Capaciteit | 100 kg |
| Materiaal | Polyurethaan |
|---|---|
| Modelnummer | SY-6 |
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen, zijpedaalrem |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 3/4/5" |
| Materiaal | Polyurethaan, roestvrij staal |
|---|---|
| Caster remtype | Geen rem inbegrepen, zijpedaalrem |
| Productnaam | Zware wielcaster |
| Ondersteuning op maat | OEM, ODM |
| Wieldiameter | 4/5/6/8 " |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
|---|---|
| Aangepaste ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Garantie | 1 jaar |
| Certificering | ISO Rosh CE |
| Materiaal | nylon |