| Όνομα προϊόντος | Heavy Duty Durable Nylon Castor 8 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος | 8 ίντσα (200mm) |
| Προσαρμόσιμος | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 200 χιλιοστά |
| Τροχόσπιτο | Λευκό/Γκρι/Μπλε |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |
| Ονομα | Μεσαίου τύπου 3 / 4 / 5 ιντσών Κόκκινοι τροχοί PVC γενικής χρήσης με ενιαίο ρουλεμάν |
|---|---|
| Εγκατάσταση | Στήριξη της κορυφής της πλάκας |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125MM |
| Τροχό | PVC |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
|---|---|
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM, OBM |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, πολυουρεθάνη, χάλυβα |
| Εγγύηση | δυσεύρετος |
| Όνομα προϊόντος | 6 "Seivel Heavy Duty Side Brake Pu Castor |
| Ονομα | Ιατρικά καστορικά τροχιά |
|---|---|
| Τροχό | Πίνακας TPR + πυρήνας PP |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Τύπος ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός διπλού τροχού TPR 2 ιντσών – Ανθεκτικό τροχό τρόλεϊ με διπλό τροχό για ομαλή, |
|---|---|
| Μέγεθος | 50/75 mm |
| Υλικό Στέγασης | Χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Υλικό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Πλάτος πέλματος | 18/25 χλστ |
| Μάρκα | PLEYMA |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Υλικό | ατσάλι |
| Μέγεθος | 1 1/2 inc, 2 in, 2 1/2 in και 3 inc |
| Τύπος εδράνου | Κουρδιστικό ρουλεμάν |