| Ürün adı | Ağır Hizmet Tipi Dayanıklı Naylon Teker 8 İnç |
|---|---|
| Çap | 8 inç (200 mm) |
| Özelleştirilebilir | OEM, ODM |
| Tekerlek çapı | 200 mm |
| Tekerlek rengi | Beyaz/ Gri/ Mavi |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet PU Teker |
|---|---|
| Tip | Katı tekerlek |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Yok |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 50*28mm |
| Ürün Adı | Ağır Hizmet PU Teker |
|---|---|
| Tip | Katı tekerlek |
| Caster fren tipi | Fren Dahil Yok |
| Rulman | Çift Bilyalı Rulman |
| Boyut | 50*28mm |
| İsim | Tek Bilyalı Rulmanlı Orta Hizmet 3/4/5 İnç Kırmızı PVC Üniversal Tekerlekler |
|---|---|
| Kurulum | Üst plakalı montaj |
| Tekerlek çapı | 75/100/125MM |
| Tekerlek malzemesi | PVC |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
|---|---|
| Özelleştirilmiş Destek | OEM, ODM, OBM |
| Malzeme | Polipropilen, poliüretan, çelik |
| Garanti | Müsait olmayan |
| Ürün adı | 6 " |
| İsim | Tıbbi Castor Tekerlekleri |
|---|---|
| Tekerlek malzemesi | TPR sırtı + pp çekirdeği |
| Tekerlek çapı | 75/100/125 mm |
| Diş Genişliği | 32 mm |
| Rulman tipi | Bilyalı Rulman |
| Ürün Adı | 2 İnç TPR Çift Tekerlekli Döner Teker - Pürüzsüz, Sessiz Hareketlilik için Dayanıklı Çift Tekerlekli |
|---|---|
| Boyut | 50/75 mm |
| Muhafaza Malzemesi | Çinko kaplamalı çelik |
| Malzeme | TPR (Termoplastik Kauçuk) |
| Diş Genişliği | 18/25mm |
| Marka adı | PLEYMA |
|---|---|
| Menşe yeri | Guangdong, Çin |
| Malzeme | çelik |
| Boyut | 1 1/2 inc, 2 inç, 2 1/2 in ve 3 inc |
| Yatak türü | Çift Bilyalı Rulman |