| Productnaam | In hoogte verstelbare intrekbare nivelleerwielen Nylon wiel Werkbank zwenkwiel met stelvoet |
|---|---|
| Materiaal | Polypropyleen |
| Garantie | Geen garantie |
| Laadvermogen | 65-110 kg |
| Wieldiameter | 50 mm |
| Productnaam | Premium zware verstelbare nivellerende zwenkwielen met nylon wielen voor soepele mobiliteit |
|---|---|
| Aanpassingstijd | 3 sec (met hefboom) |
| Wiel Diamete | 50 mm |
| Toepassing | Industriële machines |
| Stamgrootte | M8*25 mm |
| Productnaam | GD40/60/80/100 Zwenkwiel |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Wiel Diamete | 40/50/62/70 mm |
| Sollicitatie | Voedsel en dranken, detailhandel, restaurants, machines |
| Bordformaat | 73 x 73 inch |
| Product Name | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Tread Width | 19/24/30/32mm |
| Wheel Diamete | 40/50/62/70mm |
| Application | Food & Beverage, Retail, Restaurants, Machinery |
| Plate Size | 73*73 inches |
| Productnaam | GD40/60/80/100 Zwenkwiel |
|---|---|
| Materiaal | PA6 (kern), TPR (loopvlak), metaal (behuising) |
| Loopvlakbreedte | 19/24/30/32mm |
| Wiel Diamete | 40/50/62/70 mm |
| Plaatgrootte | 73 x 73 inch |
| Naam | Schokabsorberende wielen |
|---|---|
| Model | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Hoogte van de basis (mm) | 18 / 22 / 27 / 30 |
| Padhoogte (mm) | 5 / 7 / 8 |
| Dikte van de staalbasis (mm) | 10 / 18 / 28 |
| Naam | TPR medisch zwenkwiel met schroefdraad – waterdichte antiroest nylon zwenkwiel voor ziekenhuisappara |
|---|---|
| Wielmateriaal | nylon, staal, thermoplastisch rubber |
| Stang | stevige ronde stam |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Montagetype | Grip Ring Stem Draaibaar |
| Naam | Industriële staalrolhellen zware polyurethaanrolhellen schokdemper |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan (PU) op stalen kern |
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Productnaam | GD150F (type plaatmontage) |
|---|---|
| Verstelbare hoogte | 120+12 mm |
| Wiel breedte | 56 mm (extra breed voor stabiliteit) |
| Asdiameter | 3,5 INCH |
| Gatafstand | 70*70mm |
| Naam | Medische castorwielen |
|---|---|
| Wielmateriaal | TPR-tread + PP-kern |
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Lagertype | Kogellager |