| Nazwa produktu | Chowane kółka poziomujące z regulacją wysokości. Nylonowe kółko obrotowe stołu warsztatowego z stopk |
|---|---|
| Tworzywo | Polipropylen |
| Gwarancja | Brak gwarancji |
| Ładowność | 65-110 kg |
| Średnica koła | 50 mm |
| Nazwa produktu | Premium ciężkie kółka do regulowanego poziomu z nylonowymi kółkami dla płynnej mobilności |
|---|---|
| Czas regulacji | 3 s (obsługiwane dźwignie) |
| Średnica koła | 50 mm |
| Aplikacja | Maszyny przemysłowe, obsługa materiałów, medyczne |
| Rozmiar łodygi | M8*25 mm |
| Nazwa produktu | GD40/60/80/100 Koło rzucające |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Średnica koła | 40/50/62/70 mm |
| Aplikacja | Żywność i napoje, detaliczne, restauracje, maszyny |
| Rozmiar płyty | 73*73 cale |
| Product Name | GD40/60/80/100 Caster Wheel |
|---|---|
| Tread Width | 19/24/30/32mm |
| Wheel Diamete | 40/50/62/70mm |
| Application | Food & Beverage, Retail, Restaurants, Machinery |
| Plate Size | 73*73 inches |
| Nazwa produktu | GD40/60/80/100 Koło rzucające |
|---|---|
| Materiał | PA6 (rdzeń), TPR (bieżnik), metal (obudowa) |
| Szerokość bieżnika | 19/24/30/32 mm |
| Średnica koła | 40/50/62/70 mm |
| Rozmiar płyty | 73*73 cale |
| Nazwa | Wstrząsające koła kół |
|---|---|
| Model | 60/75 / 100 /120 |
| Wysokość podstawy (mm) | 18/22/27/30 |
| Wysokość podkładki (mm) | 5/7 / 8/10 |
| Grubość podstawy stalowej (mm) | 10 / 18/28/40 |
| Nazwa | Kółko medyczne TPR z trzpieniem gwintowanym – wodoodporne, nylonowe kółko do sprzętu szpitalnego, od |
|---|---|
| Materiał kół | nylon, stal, guma termoplastyczna |
| Trzon | solidny okrągły trzonek |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ mocowania | Obrotowy uchwyt pierścienia trzpienia |
| Nazwa | Przemysłowe koła z stalowych kół ciężkoodpowiedzialnych kół poliuretanowych |
|---|---|
| Materiał kół | Poliuretan (PU) na stalowym rdzeniu |
| Średnica koła | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | GD150F (typ mocowania płyty) |
|---|---|
| Regulowana wysokość | 120+12mm |
| Szerokość koła | 56 mm (dodatkowe całe stabilność) |
| Średnica osi | 3,5 CALI |
| Rozstaw otworów | 70*70mm |
| Nazwa | Koła rycynowe |
|---|---|
| Materiał kół | TRPT TOP + PP Rdzeń |
| Średnica koła | 75/100/125 mm |
| Szerokość bieżnika | 32 mm |
| Typ łożyska | Łożysko kulkowe |