| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, θερμοπλαστικό καουτσούκ |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | Τροχός E12 SUS304 TPR |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός τροχού E12 SUS304 TPR |
| Διάμετρος τροχού | 2 ίντσες / 50 mm |
| Όνομα | Τροχοι με νήματα |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνική συσκευή για την κατασκευή ή την εκτέλεση οχημάτων με κινητήρα |
| Εγκατάσταση | Στέλεχος δακτυλίου πρόσδεσης (11 × 22 mm) |
| ΦΡΕΝΟ | Ενσωματωμένη πλήρης κλειδαριά (τροχιά + περιστρεφόμενη) |
| Τροχό | TPR + Νάιλον |
| Ονομα | Μεσαίου τύπου ρουλεμάν από νάιλον τροχός τροχού – 80kg Ανθεκτικό στη φθορά Flat Free Castor |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 2,5 ίντσες / 63 χλστ |
| Διάμετρος οπής μπουλονιού | 13 χιλιοστά |
| Χείλος | Νάιλον Χείλος |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν κυλίνδρων |
| Ονομα | 150 χιλιοστών βαρέος ρόλος |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος βήματος | 50 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 144/164/186/240 mm |
| Ονομασία | Δίδυμοι τροχοφόροι ιμάντες |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75mm / 100mm / 125mm |
| Πλάτος βήματος | 25*2 mm |
| Κουρέματα | Κουβάκια με μία σφαίρα |
| Υψόμετρο φορτίου | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Ονομασία | Μεσαίας ισχύος κάστορες |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 92 × 65 χιλιοστά |
| Όνομα | Συσκευή ιατρικής χρήσης |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Τύπος τοποθέτησης | Στέλεχος με σπείρωμα με Total Brake, τρύπα μπουλονιού, επάνω πλάκα... |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός διπλού τροχού TPR 2 ιντσών – Ανθεκτικό τροχό τρόλεϊ με διπλό τροχό για ομαλή, |
|---|---|
| Μέγεθος | 50/75 mm |
| Υλικό Στέγασης | Χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Υλικό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Πλάτος πέλματος | 18/25 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Heavy Duty Durable Nylon Castor 8 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος | 8 ίντσα (200mm) |
| Προσαρμόσιμος | OEM, ODM |
| Διάμετρος τροχού | 200 χιλιοστά |
| Τροχόσπιτο | Λευκό/Γκρι/Μπλε |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |