| Naam | Industriële gietmachines |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 Mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (in diameter) |
| Naam | de wielen van de polyurethaangietmachine met kogellagers |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm |
| Loopvlakbreedte | 34 mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 139 mm (100 mm wiel) / 170 mm (125 mm wiel) |
| Naam | Middelgrote Plichtsbevers |
|---|---|
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 92 × 65 mm |
| Naam | Industriële staalrolwielen |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Loopvlakbreedte | 37 Mm |
| Lagers | Doppelballagers |
| Laadhoogte | 139 mm (100 mm wiel) / 170 mm (125 mm wiel) / 193 mm (150 mm wiel) |
| Naam | Industriële Stijve Gietmachine |
|---|---|
| Wieldiameter | 75/100/125 mm |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Tipe lager | Doppelballagers |
| Plaatgrootte | 92 × 65 mm |
| Productnaam | Industriële rubberrolwiel |
|---|---|
| type | Platenrollers |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Stijl | Draaiend |
| aangepaste ondersteuning | OEM, ODM |
| Naam | Koreaans rood PU rond zwenkwiel – 3,5 mm plaatdikte zwenkwiel met roterend lager, draagvermogen 130 |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan, staal |
| Plaatgrootte | 92×65 mm |
| Wieldiameter | 100 mm |
| Laadvermogen | 130 kg |
| Naam | 2 inch transparante kristallen PU-wielen met rem – chromen beugel meubelzwenkwielen |
|---|---|
| Type | meubilairgietmachine |
| Plaats van herkomst | Guangdong, China |
| Laadvermogen | 30 kg |
| Plaatgrootte | 42*42mm |
| Productnaam | Zwaar uitgevoerd 4 inch rubberen zwenkwiel met ijzeren kern, met bovenplaat en rem |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm |
| Loopvlakbreedte | 50 mm |
| Gatafstand | 91,2/77,5*75,5/67mm |
| Finish | Gegalvaniseerd |
| Naam | Middelzware 3/4/5 inch rode PVC universele zwenkwielen met enkel kogellager |
|---|---|
| Installatie | Hoofdplaat bevestiging |
| Wieldiameter | 75/100/125MM |
| Wielmateriaal | PVC |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |