| Naam | Grijze 2/3/4 inch stille TPR-zwenkwielen Draaibare bovenplaatvergrendelingswielen voor supermarktwag |
|---|---|
| Wieldiameter | 50 mm / 75 mm / 100 mm |
| Loopvlakbreedte | 18/25 mm |
| Handelswijze | Vlak |
| Laadhoogte | 69 mm / 100 mm / 125 mm |
| Naam | 4 inch plaat draaibare rode PU-zwenkwielen met rem – 300 lbs belasting anti-slijtage polyurethaan we |
|---|---|
| Wieldiameter | 100 mm |
| Wielmateriaal | PU loopvlak + PP kern |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Nieuwe PP-zwenkwielen met draadsteel - Lichtgewicht meubelzwenkwiel |
|---|---|
| Type | Stem / plaat (rem/swivel/vast) |
| Wielmateriaal | Polypropyleen |
| Wieldiameter | 3/4/5 inch (75 mm/100 mm/125 mm) |
| Laadhoogte | 105/127/154 mm |
| Naam | 3 / 4 / 5 inch middelzware zwenkwielen met dubbele kogellagers - Kunststof PU/PVC universele vergren |
|---|---|
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Wielmateriaal | Staal, PVC, PVC |
| Plaatgrootte | 92×65 mm |
| Gatafstand | 75,5 x 44,5 mm |
| Naam | Middelzwaar 3-5 inch PP/TPR zwenkwiel met bovenplaat en rem voor industriële trolleys |
|---|---|
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Handelswijze | Kogellager |
| Rand | Plastic Rand |
| Wielmateriaal | PP |
| Naam | 4 inch industrieel PU universeel zwenkwiel voor machines voor de productie van voedsel |
|---|---|
| Wieldiameter | 75 mm / 100 mm / 125 mm |
| Wielmateriaal | PU loopvlak + PP kern |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Handelswijze | Doppelballagers |
| Naam | Middelzwaar nylon zwenkwiel met rollager – 80 kg slijtvast, plat vrij zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmaat | 2,5 inch / 63 mm |
| Diameter boutgat | 13 mm |
| Rand | Nylon rand |
| Handelswijze | Rollagers |
| Naam | 5 inch geel transparant PU zwenkwiel - 125 x 32 mm polyurethaan universele trolley zwenkwiel |
|---|---|
| Wielmateriaal | Polyurethaan, staal |
| Wieldiameter | 75/100/125MM |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |
| Stijl | Draaien |
| Naam | 4/5/6 inch middelzware zwenkwielen van polyurethaan met zijrem – 120-180 kg draagvermogen plaatzwenk |
|---|---|
| Materiaal | Polyurethaan |
| Handelswijze | Kogellager |
| functie | Duurzaam, hoge belastingcapaciteit |
| Wieldiameter | 4/5/6 inch |
| Naam | Industriële trolleywielen voor middelzwaar gebruik 3‑5″ PP/TPR zwenkwiel met rem |
|---|---|
| Wieldiameter | 3/4/5 inch |
| Handelswijze | Kogellager |
| Type | SWIVEL, Hareware, gereedschap, fitting |
| Loopvlakbreedte | 32 mm |