| Όνομα προϊόντος | Αντισκωριακό TPR Industrial 304 Ανοξείδωτο ατσάλι βαρέως τύπου τροχοί – Ανθεκτικό στη διάβρωση περισ |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100mm, 125mm, 150mm, 200mm |
| Πλάτος τροχού | 50 χλστ |
| Τροχό | Υψηλής τεχνολογίας performance TPR, καουτσούκ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 150-300 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 75/100/125 mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος της πλάκας | 65 × 94 mm |
| Απόσταση τρύπας | 45×78mm / 45×71mm |
| Ονομα | Ευρωπαϊκό στυλ 3" (75 χλστ.) Διαφανείς περιστρεφόμενοι τροχοί PU – Λείες και φιλικές προς το δά |
|---|---|
| Υλικό | Διαφανής Πολυουρεθάνη (PU) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 60 κιλά |
| Τύπος | Κύκλωμα/σταθερό |
| Μείωση Θορύβου | Σιωπηλή/Αθόρυβη |
| Ονομα | Περιστρεφόμενοι τροχοί ελαφρού τύπου 2 / 3 ιντσών Εύκολης εγκατάστασης – Έπιπλα εξωτερικού χώρου &am |
|---|---|
| Τύπος | τροχίσκος επίπλων |
| Πλάτος πέλματος | 25 χλστ |
| Χρώμα | Μαύρος τροχός |
| Ρουλεμάν | ρουλεμάν (ρουλεμάν χάλυβα) |
| Ονομα | Τροχός από νάιλον από ανοξείδωτο χάλυβα 35 mm – Περιστρεφόμενη κάστα καροτσιού παστεριωτή πλάτους 50 |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου | 100 κιλά |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Τροχό | Νάιλον |
| Πυρήνας ροδών | Χυτοσίδηρος |
| Ονομα | 3 ίντσες ελαστικό τροχούς στροφής |
|---|---|
| Τύπος | Πλακέτες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, πίνακες, |
| Τόπος καταγωγής | Guangdong, Κίνα |
| Εγγύηση | Δυσεύρετος |
| Στυλ | Σκληρό, περιστρεφόμενο, περιστρεφόμενο και άκαμπτο, περιστρεφόμενο με φρένο |
| Ονομασία | Βιομηχανικοί τροχίσκοι |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75 mm / 100 mm / 125 mm/ 150 mm |
| Πλάτος βήματος | 37 χιλ. |
| Κουρέματα | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (με διάμετρο) |
| Ονομασία του προϊόντος | Ρυθμιζόμενα ροδάκια επιπέδου βαρέως τύπου Premium με νάιλον τροχούς για ομαλή μετακίνηση |
|---|---|
| Χρόνος προσαρμογής | 3 δευτερόλεπτα (με μοχλό) |
| Ρόδα Diamete | 50 χιλιοστά |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικά Μηχανήματα, Διαχείριση Υλικών, Ιατρικά |
| Μέγεθος μίσχων | M8*25 mm |
| Όνομα προϊόντος | Extra Heavy Duty Ροδάκια 12 ιντσών Ανθεκτικά στους κραδασμούς Υψηλή χωρητικότητα φορτίου |
|---|---|
| Διάμετρος | 12 ίντσας |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Ψευδάργυρος |
| Διάμετρος τροχού | 305 χιλιοστά |
| Τροχόσπιτο | Πορτοκάλι |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός διπλού τροχού TPR 2 ιντσών – Ανθεκτικό τροχό τρόλεϊ με διπλό τροχό για ομαλή, |
|---|---|
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |
| Υλικό Στέγασης | Χάλυβα με επικάλυψη ψευδαργύρου |
| Υλικό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 50 κιλά ανά τροχιστή |