| Όνομα προϊόντος | Διαφανείς τροχοί πολυουρεθάνης 4 ιντσών 100 χιλιοστών PU, μπλε τροχίσκος |
|---|---|
| Διάμετρος | 4 ίντσες |
| Διάμετρος τροχού | 100mm |
| Τροχόσπιτο | Μπλε |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 70 κιλά |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος τροχός από ανοξείδωτο χάλυβα 2 ιντσών – Μικρός τροχός κινητικότητας ανθεκτικός στη δ |
|---|---|
| Μέγεθος | 2″ (50 mm) |
| Υλικό στέγασης | Ανοξείδωτο ατσάλι |
| Υλικό | TPR (θερμοπλαστικό καουτσούκ) |
| Χωρητικότητα φορτίου | 50 κιλά ανά τροχιστή |
| Ονομα | Βαρέως τύπους τροχούς με πόδια ισοπέδωσης |
|---|---|
| Μοντέλο | 60 / 75 / 100 / 120 |
| Υψόμετρος βάσης (mm) | 22 / 27 / 30 |
| Ύψος μαξιλαριού (mm) | 5 / 7 / 8 / 10 |
| Δάχος βάσης από χάλυβα (mm) | 10 / 18 / 28 / 40 |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ιατρικός τροχός 5″ Λευκός & Γκρι PP – Φιλικός προς το δάπεδο τροχός Νοσοκομείου |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο (σελ.) |
| Μέγεθος | 5″ (≈ 125 mm) |
| Τύπος | Στροφέας |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Όνομα προϊόντος | Βαρέως τύπου PU Castor |
|---|---|
| Τύπος | Τροχός |
| Τύπος φρένου του Caster | Δεν περιλαμβάνεται κανένα φρένο |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 50*28 χλστ |
| Όνομα προϊόντος | Περιστρεφόμενος ιατρικός τροχός με οπή μπουλονιού 4 ιντσών (100 mm) με φρένο ολικής ασφάλισης |
|---|---|
| Υλικό | Γκρι πυρήνας TPR + PP |
| Τύπος | Πλακέτες στροφής |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Μέγεθος | 100 χλστ |
| Όνομα | Τροχοί για τα έπιπλα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 50 mm / 75 mm |
| Πλάτος βήματος | 25 mm |
| Ράδιο περιστροφής | 51/55/71/73 mm (ανά μέγεθος τροχού) |
| Μέγεθος πιάτου | 600,3 × 32 mm / 92 × 63,5 mm |
| Όνομα | Ρόδες τροχίσκων Tpr |
|---|---|
| Όνομα προϊόντος | Ελαστικό θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Διάμετρος τροχού | 100 mm/125 mm |
| Πλάτος τροχού | 32 mm |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν |
| Μέγεθος τροχού | 75 × 25 mm |
|---|---|
| Μέγεθος μίσχων | M12 × 30 mm |
| Χωρητικότητα φόρτωσης | 80 κιλά |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Υλικό πέλματος | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) με πυρήνα από χάλυβα |
| Διάμετρος τροχού | 50mm |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 32 mm |
| Τύπος εδράνου | Δύο ρουλεμάν |
| Μέγεθος πλάκας | 54 × 70 mm |
| Απόσταση τρύπας | 36×54mm / 35×48.5mm / 35×54.5mm |