| Ονομα | Τροχοί PU Caster 2 ιντσών – Συμπαγής κινητικότητα βιομηχανικής και επίπλων |
|---|---|
| Τύπος | Ελαστικό τροχίσκου (φρένο & περιστρεφόμενο & σταθερό) |
| Μέγεθος πιάτου | 59*47 χλστ |
| Διάμετρος τροχού | 50 χλστ |
| Πλάτος πέλματος | 20 χλστ |
| Ονομα | Μεσαίου τύπου ρουλεμάν από νάιλον τροχός τροχού – 80kg Ανθεκτικό στη φθορά Flat Free Castor |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 2,5 ίντσες / 63 χλστ |
| Διάμετρος οπής μπουλονιού | 13 χιλιοστά |
| Χείλος | Νάιλον Χείλος |
| Ρουλεμάν | Ρουλεμάν κυλίνδρων |
| Ονομασία | Δίδυμοι τροχοφόροι ιμάντες |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 75mm / 100mm / 125mm |
| Πλάτος βήματος | 25*2 mm |
| Κουρέματα | Κουβάκια με μία σφαίρα |
| Υψόμετρο φορτίου | 110 mm (75 mm), 129 mm (100 mm), 155 mm (125 mm) |
| Υλικό | Πολυουρεθάνιο, ανοξείδωτο χάλυβα |
|---|---|
| Αριθμό μοντέλου | SSDJ |
| Όνομα προϊόντος | τροχίσκοι PU |
| Προσαρμοσμένη υποστήριξη | OEM, ODM |
| Μέγεθος τροχού | 100*32mm |
| Ονομα | Τροχοί τροχού βαρέως τύπου τρόλεϊ 4/5/6/8 ιντσών – Περιστρεφόμενοι τροχοί από καουτσούκ και χάλυβα |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος πέλματος | 50 χλστ |
| Υλικά τροχιάς | Τροχός από καουτσούκ με πυρήνα αλουμινίου |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Ονομα | Βιομηχανικοί τροχοί τροχού PP/TPR 3 / 4 / 5 / 6 / 8 ιντσών |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Τροχό | Πολυπροπυλένιο (PP) / Θερμοπλαστικό Καουτσούκ (TPR) |
| Πλάτος πέλματος | 32 χιλ |
| Χωρητικότητα φορτίου | 50–180 κιλά |
| Ονομα | Βιομηχανικός κύλινδρος / τροχός τροχού TPR 1 ίντσας (25 mm) – Λύση ελαφριάς κινητικότητας |
|---|---|
| Τροχό | Θερμοπλαστικό καουτσούκ (TPR) |
| Τόπος καταγωγής | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| στυλ σχεδίασης | Βιομηχανικός |
| υλικό | TPR |
| Ονομα | 150 χιλιοστών βαρέος ρόλος |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 100/125/150/200 mm |
| Πλάτος βήματος | 50 mm |
| Ρουλεμάν | Δύο ρουλεμάν |
| Υψόμετρο φορτίου | 144/164/186/240 mm |
| Ονομασία προϊόντος | 2.5 ίντσες λευκό αθόρυβο δίδυμο τροχοφόρο με κορυφαία πλάκα και μονό φρένο |
|---|---|
| Διάμετρος τροχού | 65 χιλ. |
| πλάτος τροχού | 44.5mm |
| Συνολικό ύψος | 78,5 χιλ. |
| Τύπος στερέωσης | Επικεφαλίδα/Πλάκα με συνολικό φρένο |
| Όνομα προϊόντος | Τροχός με ρόδες GD40/60/80/100 |
|---|---|
| Πλάτος βήματος | 19/24/30/32 χιλ. |
| Ρόδα Diamete | 40/50/62/70 χιλ. |
| Εφαρμογή | Τρόφιμα και ποτά, λιανική πώληση, εστιατόρια, μηχανήματα |
| Μέγεθος πλάκας | 73*73 ίντσες |