| نام محصول | کاستورهای 12 اینچی Extra Heavy Duty مقاوم در برابر ضربه ظرفیت بار بالا |
|---|---|
| قطر | 12 اینچ |
| درمان سطحی | روکش شده روی |
| قطر چرخ | 305 میلی متر |
| رنگ | نارنجی |
| نام | چرخهای چرخدار صنعتی قابل جابجایی TPR با ساقه رزوهدار متوسط و سنگین – قابلیت حرکت صاف و مناسب بر |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| عرض آج | 37 میلی متر |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| مادی | پلی اورتان ، فولاد |
| نوع | کاستورهای بشقاب |
| پشتیبانی سفارشی | OEM ، ODM |
| نام محصول | کاستورهای سنگین و سنگین PU صنعتی PU |
| اندازه چرخ | 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
|---|---|
| ماده چرخشی | هسته فولادی با آج PU با کیفیت بالا |
| ظرفیت بار | 200-300 کیلوگرم در هر چرخ |
| نوع تحمل | بلبرینگ دوبل |
| عرض چرخ | 4 اینچ: 100×37 میلی متر 5 اینچ: 125×37 میلی متر 6 اینچ: 150×37 میلی متر |
| نام محصول | چرخاننده 2.5 اینچی صفحه بالایی چرخاننده فولاد ضد زنگ 304 با ترمز کامل - چرخ نایلونی چرخ نایلونی PA |
|---|---|
| قطر چرخ | 2.5 اینچ (65 میلی متر) |
| ماده چرخشی | PU |
| عرض آج | 1-1/4 "(32 میلی متر) |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| نام محصول | GD150F (نوع کوه صفحه) |
|---|---|
| ارتفاع قابل تنظیم | 120 + 12 میلی متر |
| عرض چرخ | 56 میلی متر (برای ثبات فوق العاده) |
| قطر محور | 3.5 اینچ |
| فاصله سوراخ ها | 70*70 میلی متر |
| نام | چرخ های کرچک چرخان استیل ضد زنگ |
|---|---|
| مواد | نایلون |
| اندازه بشقاب | 135*110 اینچ |
| مواد آج | نایلون با دمای بالا |
| فاصله سوراخ صفحه | 107.5 × 102 میلی متر / 82 × 76.5 میلی متر |
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
|---|---|
| تایپ کنید | دیگر |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه | 4/5/6/8 " |
| اندازه بشقاب | 115 * 100 میلی متر |
| نام محصول | چرخ چرخ گردان لاستیکی با هسته آهنی 4 اینچی سنگین با صفحه بالایی و ترمز |
|---|---|
| قطر چرخ | 100 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| فاصله سوراخ ها | 91.2/77.5*75.5/67mm |
| پایان | گالوانیزه |
| نام | چرخ های چرخ دار صنعتی سنگین |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| عرض آج | 37 میلی متر |
| حامل | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |