| Nazwa produktu | Bardzo wytrzymałe 12-calowe kółka, odporne na wstrząsy, o dużej nośności |
|---|---|
| Średnica | 12 cali |
| Obróbka powierzchniowa | Cynk plany |
| Średnica koła | 305 mm |
| Kolor koła | Pomarańczowy |
| Nazwa | Trzpień gwintowany, średnio ciężkie, przemysłowe zdejmowane kółka TPR – płynna i przyjazna dla podło |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Brand name | PLEYMA |
|---|---|
| Tworzywo | Poliuretan, stal |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Dostosowane wsparcie | OEM, ODM |
| Nazwa produktu | Industrial Pu obrotowe średnie kółka ciężkie |
| Rozmiar kół | 100 mm / 125 mm / 150 mm |
|---|---|
| Materiał kół | Stalowy rdzeń z wysokiej jakości bieżnikiem z PU |
| Pojemność ładowania | 200–300 kg na koło |
| Typ łożyska | Podwójne łożysko kulkowe |
| Szerokość koła | 4 cale: 100×37 mm 5 cali: 125×37 mm 6 cali: 150×37 mm |
| Nazwa produktu | Obrotowe kółko obrotowe ze stali nierdzewnej 304 o dużej wytrzymałości 2,5 cala ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Średnica koła | 2,5 cala (65 mm) |
| Materiał kół | PU |
| Szerokość bieżnika | 1-1/4 "(32 mm) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Nazwa produktu | GD150F (typ mocowania płyty) |
|---|---|
| Regulowana wysokość | 120+12mm |
| Szerokość koła | 56 mm (dodatkowe całe stabilność) |
| Średnica osi | 3,5 CALI |
| Rozstaw otworów | 70*70mm |
| nazwisko | Obrotowe koła rycynowe stali nierdzewnej |
|---|---|
| Materiał | Nylon |
| Rozmiar płyty | 135*110 cali |
| Materiał bieżnika | Nylon o wysokiej temperaturze |
| Odstępy od otworu płytowego | 107,5 × 102 mm / 82 × 76,5 mm |
| Nazwa produktu | Ciężkie kółko |
|---|---|
| Typ | Inny |
| Łożysko | Podwójne łożyska kulkowe |
| Rozmiar | 4/5/6/8 " |
| Rozmiar talerza | 115*100mm |
| Nazwa produktu | Wytrzymałe 4-calowe gumowe kółko obrotowe z żelaznym rdzeniem z płytą górną i hamulcem |
|---|---|
| Średnica koła | 100 mm |
| Szerokość bieżnika | 50 mm |
| Rozstaw otworów | 91,2/77,5*75,5/67 mm |
| Skończyć | Ocynkowany |
| Nazwa | Koła silników przemysłowych ciężkich |
|---|---|
| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |