| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
|---|---|
| عرض آج | 37 میلی متر |
| یاتاقان | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| شعاع چرخشی | 75mm / 85mm / 98mm / 115mm (با قطر) |
| نام محصول | کاستور PU سنگین |
|---|---|
| تایپ کنید | چرخ محکم |
| نوع ترمز کاستر | هیچ ترمز شامل نمی شود |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه | 50*28 میلی متر |
| نام محصول | کاستورهای چرخشی از جنس استنلس استیل با چرخ نایلونی سنگین 4 / 5 / 6 / 8 اینچی |
|---|---|
| مواد | نایلون |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 4/5/6/8 " |
| مواد براکت | فولاد ضد زنگ 304 |
| نام محصول | چرخ های چرخدار چرخ دستی |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM / ODM |
| مواد معدنی | TPR |
| ریم | پلاستیک |
| نام محصول | چرخهای صنعتی فوق سنگین 2 تن (2000 کیلوگرم) – قابلیت تحرک PU/فلزی با بار بالا |
|---|---|
| قطر | 12 اینچ |
| درمان سطحی | روکش شده روی |
| عرض چرخ | 75 میلی متر |
| قطر چرخ | 305 میلی متر |
| نام محصول | کاستورهای لاستیکی چرخشی فوم صنعتی سنگین با ترمز - سایزهای 3 تا 8 اینچ، ظرفیت بار 200 کیلوگرم |
|---|---|
| قطر چرخ | 3 اینچ / 4 اینچ / 5 اینچ / 6 اینچ / 8 اینچ |
| مواد | لاستیک |
| عرض چرخ | 50 میلی متر |
| اندازه بشقاب | 115*76 میلی متر |
| نام محصول | چرخهای نایلونی صنعتی سنگین اروپایی با براکت فولادی گالوانیزه |
|---|---|
| اندازه | 35 میلی متر |
| عرض آج | 25 میلی متر |
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
| مواد | نایلون ریخته گری |
| نام محصول | چرخ کاستور صنعتی فوق سنگین - کارخانه OEM ساخته شده برای حمل حداکثر بار |
|---|---|
| قطر | 8" |
| عرض چرخ | 50 میلی متر |
| ظرفیت بار | 450 کیلوگرم |
| مراکز سوراخ صفحه | 91.2/77.5*75.5/67 میلی متر |
| نام محصول | کاستورهای آج پلی پروپیلن |
|---|---|
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM / ODM |
| مواد معدنی | PP |
| حامل | بلبرینگ دوتایی |
| قطر چرخ | 2.5 اینچ (65 میلی متر) |
|---|---|
| ماده چرخشی | PU |
| نام محصول | کاستور استیل ضد زنگ نایلون 2.5 اینچی 65 میلی متری PA |
| عرض آج | 1-1/4 "(32 میلی متر) |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |