| اندازه چرخ | 4 اینچ / 5 اینچ / 6 اینچ / 8 اینچ |
|---|---|
| ماده چرخشی | پلی پروپیلن (PP) |
| ظرفیت بار | 260 کیلوگرم / 320 کیلوگرم / 380 کیلوگرم / 460 کیلوگرم |
| نوع تحمل | بلبرینگ دوبل |
| نوع نصب | ترمز چرخشی صفحه بالایی / ثابت / اختیاری |
| مواد | فولاد ضد زنگ، PA |
|---|---|
| شماره مدل | SY-16 |
| نام محصول | کاستور PA از جنس استنلس استیل 304 بسیار سنگین |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 5''6'' 8''10''12'' |
| نام محصول | کاستور چرخ سنگین |
|---|---|
| تایپ کنید | کاستورهای بشقاب |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه | 4/5/6/8 " |
| اندازه بشقاب | 115 * 100 میلی متر |
| نام محصول | 4 اینچ / 5 اینچ / 6 اینچ / 8 اینچ چرخشی سنگین و چرخهای فولادی ضد زنگ سخت - چرخهای متحرک صنعتی |
|---|---|
| تایپ کنید | چرخان / صلب / ترمز |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| اندازه | 4/5/6/8 " |
| اندازه بشقاب | 115 * 100 میلی متر |
| نام محصول | کاستورهای لاستیکی مشکی چرخشی از جنس استنلس استیل سنگین 304 – سایزهای 4 اینچی / 5 اینچی / 6 اینچی / 8 |
|---|---|
| مواد | لاستیک |
| مواد براکت | فولاد ضد زنگ 304 |
| تایپ کنید | چرخشی |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| نام محصول | چرخ چرخ پولیوریتان سنگین ️ هسته آلومینیوم PU و براکت فولاد ضد زنگ 304 |
|---|---|
| مواد | پلی اورتان ریخته گری، فولاد ضد زنگ 304 |
| پشتیبانی سفارشی | OEM، ODM |
| قطر چرخ | 4"/5"/6"/8" |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| نام | کاستورهای صنعتی |
|---|---|
| قطر چرخ | 75 میلی متر / 100 میلی متر / 125 میلی متر / 150 میلی متر |
| عرض آج | 37 میلی متر |
| یاتاقان | بلبرینگ دوبل |
| ارتفاع بار | 112mm / 139mm / 170mm / 193mm (با قطر) |
| نام | چرخهای چرخدار چرخدار 6 اینچی مواد صنعتی - چرخهای چرخشی سنگین و ثابت |
|---|---|
| قطر چرخ | 100/125/150/200 میلی متر |
| عرض آج | 50 میلی متر |
| ماده چرخشی | پلی اورتان |
| بلبرینگ | بلبرینگ دوبل |
| نام محصول | چرخ کاستر GD40/60/80/10 |
|---|---|
| عرض آج | 19/24/30/32 میلی متر |
| قطر چرخ | 40/50/62/70 میلی متر |
| کاربرد | غذا و نوشیدنی ، خرده فروشی ، رستوران ها ، ماشین آلات |
| اندازه صفحه | 73*73 اینچ |
| نام محصول | چرخ کاستر GD40/60/80/10 |
|---|---|
| مواد | PA6 (هسته) ، TPR (آج) ، فلز (مسکن) |
| عرض آج | 19/24/30/32 میلی متر |
| قطر چرخ | 40/50/62/70 میلی متر |
| اندازه بشقاب | 73*73 اینچ |