| Średnica koła | 75 mm / 100 mm / 125 mm / 150 mm |
|---|---|
| Szerokość bieżnika | 37 mm |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Wysokość ładunku | 112 mm / 139 mm / 170 mm / 193 mm (o średnicy) |
| Promień skrętu | 75 mm / 85 mm / 98 mm / 115 mm (o średnicy) |
| Nazwa produktu | Kółko z PU o dużej wytrzymałości |
|---|---|
| Typ | Solidne koło |
| Typ hamulca Caster | Brak hamulca |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |
| Rozmiar | 50*28mm |
| Nazwa produktu | 4/5/6/8-calowe, wytrzymałe kółka nylonowe ze stali nierdzewnej |
|---|---|
| Tworzywo | Nylon |
| Indywidualne wsparcie | OEM, ODM |
| Średnica koła | 4/5/6/8 " |
| Materiał wspornika | Stal nierdzewna 304 |
| Nazwa produktu | Koła Castor wózka |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Wsparcie dostosowane | OEM / ODM |
| Materiały bieżnika | TPR |
| Ogród | Plastikowe |
| Nazwa produktu | Przemysłowe kółka samonastawne o udźwigu 2 ton (2000 kg) o dużej wytrzymałości — mobilność PU/metalu |
|---|---|
| Średnica | 12 cali |
| Obróbka powierzchni | Cynk plany |
| Szerokość koła | 75mm |
| Średnica koła | 305mm |
| Nazwa produktu | Przemysłowe obrotowe kółka z gumy piankowej o dużej wytrzymałości z hamulcem – rozmiary od 3″ do 8″, |
|---|---|
| Średnica koła | 3″ / 4″ / 5″ / 6″ / 8″ |
| Tworzywo | Guma |
| Szerokość koła | 50mm |
| Rozmiar talerza | 115*76mm |
| Nazwa produktu | Europejskie, wytrzymałe, przemysłowe nylonowe kółka samonastawne ze wspornikiem ze stali ocynkowanej |
|---|---|
| Rozmiar | 35 mm |
| Szerokość bieżnika | 25 mm |
| Typ | Kółka do talerzy |
| Tworzywo | Odlewany nylon |
| Nazwa produktu | Przemysłowe kółko samonastawne o bardzo dużej wytrzymałości – zbudowane fabrycznie w celu zapewnieni |
|---|---|
| Średnica | 8" |
| Szerokość koła | 50 mm |
| Ładowność | 450 kg |
| Centra otworów płytowych | 91,2/77,5*75,5/67 mm |
| Nazwa produktu | Kółka bieżnika z polipropylenu |
|---|---|
| Miejsce pochodzenia | Guangdong, Chiny |
| Indywidualne wsparcie | OEM / ODM |
| Materiały bieżnika | PP |
| Łożysko | Łożysko podwójne |
| Średnica koła | 2,5 cala (65 mm) |
|---|---|
| Materiał kół | PU |
| Nazwa produktu | Kółko ze stali nierdzewnej o średnicy 2,5 cala i średnicy 65 mm z nylonu PA |
| Szerokość bieżnika | 1-1/4 "(32 mm) |
| Łożysko | Podwójne łożysko kulkowe |